, czwartek 20 czerwca 2024
Muzyczny sylwester w Wiśle i Skoczowie
Na 31 grudnia imprezy plenerowe zaplanowała Wisła i Skoczów. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Muzyczny sylwester w Wiśle i Skoczowie

red.
Nie masz jeszcze planów na sylwestra? Szukasz ciekawych propozycji na Śląsku Cieszyńskim? Sylwester w Wiśle lub Skoczowie może być dla Ciebie idealnym sposobem na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru.

Na 31 grudnia imprezy plenerowe zaplanowała Wisła i Skoczów. Wieczorowi na skoczowskim rynku towarzyszyć będą dobrze znane przeboje disco, które poprowadzą wokaliści i tancerki, a noc rozjaśnią żywe ognie. Start o 21:00, a o północy wejście w Nowy Rok i powitanie pierwszego stycznia 2019 wraz z burmistrzem Skoczowa, panem Mirosławem Sitko.

W Wiśle czeka na nas długa i taneczna impreza z DJ’em w rytm największych hitów muzycznych. Zabawa zaczyna się na wiślańskim rynku już o godzinie 21:00 i potrwa aż do 1 w nocy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama