, niedziela 23 czerwca 2024
Ile projektów złożyli mieszkańcy do budżetu obywatelskiego?
Zdjęcie poglądowe. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Ile projektów złożyli mieszkańcy do budżetu obywatelskiego?

DR
Do 18 listopada mieszkańcy Cieszyna mogli zgłaszać propozycje do budżetu obywatelskiego. W tym roku do urzędu wpłynęło dokładnie 34 projektów, które teraz będą opiniowane. Na początku przyszłego roku, 11 stycznia dowiemy się, które z nich trafią pod głosowanie.

Jak mówi Barbara Stelmach-Kubaszczyk z Urzędu Miejskiego w Cieszynie, łącznie wpłynęły 34 projekty w formie elektronicznej oraz papierowej wraz listami poparcia. Teraz muszą one zostać zaopiniowane. Podczas wstępnej weryfikacji urząd sprawdzi czy dotrzymane zostały wymogi formalne, a następnie propozycje trafią do odpowiednich wydziałów, które dokonają ich oceny. Pełną listę projektów poznamy 11 stycznia przyszłego roku. Mieszkańcy będą mogli głosować od 12 do 27 stycznia.

Więcej informacji na temat budżetu obywatelskiego znajduje się w artykule poniżej (Poznaj inicjatywę budżetu obywatelskiego).

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama