, wtorek 23 kwietnia 2024
Nowy naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego
W poniedziałek, 3 stycznia w siedzibie cieszyńskiej drogówki odbyła się uroczystość związana ze zmianą na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.  fot: KPP w CieszynieDodaj do Facebook

Nowy naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego

red.mat.pras.
W poniedziałek, 3 stycznia w siedzibie cieszyńskiej drogówki odbyła się uroczystość związana ze zmianą na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

Po ponad 30 latach służby w drogówce na emeryturę przeszedł dotychczasowy naczelnik tego wydziału kom. Robert Wajda. Zastąpił go kom. Krzysztof Bortel, który będzie pełnił obowiązki naczelnika cieszyńskiej drogówki.

Krzysztof Bortel przed objęciem stanowiska w cieszyńskiej prewencji był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Zebrzydowicach. Do służby wstąpił w 1993 roku, pełniąc służbę jako policjant prewencji. Od 1994 roku służył jako policjant Wydziału Ruchu Drogowego skąd w 2013 roku awansował na stanowisko specjalisty Wydziału Prewencji KPP Cieszyn. Pięć lat później został awansowany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Zebrzydowicach.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama