, piątek 21 czerwca 2024
Cieszyn: Pediatria Dziecięca wznawia działalność
Mimo obaw mieszkańców Oddział Pediatrii Dziecięcej w cieszyńskim szpitalu wraca do pracy. fot: Szpital Śląski CieszynDodaj do Facebook

Cieszyn: Pediatria Dziecięca wznawia działalność

UM
Oddział pediatryczny Szpitala Śląskiego w Cieszynie, po 3 tygodniach zawieszenia działalności, od wtorku 24 sierpnia ponownie będzie przyjmował małych pacjentów.

Mimo obaw mieszkańców Oddział Pediatrii Dziecięcej w cieszyńskim szpitalu wraca do pracy. W lipcu działalność oddziału zawieszono na trzy tygodnie. Ta sytuacja spowodowana była brakiem pacjentów na oddziale. Załoga wykorzystała ten czas na urlopy.

Jak podkreślił dyr. Szpitala Śląskiego, koszty jakie generuje utrzymanie całego oddziału są wysokie, a w obecnej sytuacji szukanie oszczędności jest sprawą priorytetową. Taką praktykę stosuje obecnie wiele szpitali.

Lokalizacja nie zmieniła się, Oddział mieści się na 5 piętrze pawilonu łóżkowego (budynek B). Bez zmian działają wszystkie poradnie przyszpitalne, również te dedykowane dzieciom.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama