, piątek 23 luty 2024
Wójcina Istebnej powołała nowego zastępcę
Łukasz Małysz nowym wice wójtem w Istebnej. fot: UG IstebnaDodaj do Facebook

Wójcina Istebnej powołała nowego zastępcę

red.mat.pras.
Zarządzeniem 0050102.2021 Wójta Gminy Istebna z dnia 30 lipca 2021 roku na stanowisko Zastępcy Wójta Gminy Istebna został powołany 38 letni mgr inż. Łukasz Małysz z Istebnej.

Nowy wice wójt posiada wykształcenie wyższe - matematyk, księgowy i ekonomista. Absolwent Wydziału Matematyczno-Fizycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Wydziału Finansów i Ubezpieczeń Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach.
Doświadczenie w pracy samorządowej zdobywał pracując jako Inspektor, a następnie Kierownik Referatu Finansowego Urzędu Miasta Wisła. Jednocześnie funkcję tą łączył ze stanowiskiem Zastępcy Skarbnika Miasta. Od września 2019 Główny Specjalista Referatu Finansowego Urzędu Gminy Istebna w zakresie podatków i opłat lokalnych.

Dotychczasowy zastępca wójta Ryszard Macura zakończył pełnienie funkcji z dniem 31.07.2021r. i objął stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Centrum Pediatrii "Kubalonka" w Istebnej.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

to szafarz może zostać szefem pediatrii?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama