, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Widowiskowe zawody cieszyńskich juniorów
I niech nikogo nie zmyli nazwa „Junior”, bo pod względem waleczności i determinacji zawodnicy sobotnich walk wcale nie ustępowali tym z profesjonalnych federacji.  fot: Octagon Team CieszynDodaj do Facebook

Widowiskowe zawody cieszyńskich juniorów

6 kwietnia 2019 r. w sali sportowej przy ul. Górny Rynek 6 w Cieszynie odbyły się Trzecie Klubowe Zawody Dzieci Octagonu Team Junior Cieszyn w BJJ, w których oprócz małych fighterów udział wzięli również zawodnicy z sekcji dziecięcej Brazylijskiego Jiu Jitsu w Wodzisławiu Śląskim. Wiele kategorii, różne style walki i aż 30 wojowników skoncentrowanych na tym, aby sięgnąć po zwycięstwo. I niech nikogo nie zmyli nazwa „Junior”, bo pod względem waleczności i determinacji zawodnicy sobotnich walk wcale nie ustępowali tym z profesjonalnych federacji.

Pomimo zaciętych i pełnych emocji walk, naszym najmłodszym fighterom, na co dzień trenującym pod czujnym okiem trenera Rafała Karety, w sobotnich zawodach udało zdobyć się aż 13 medali. Złote krążki wywalczyli Błażej Kasprzyca (kategoria +20kg); Tymoteusz Wiszniewski (kategoria +24kg); Jakub Bąk (kategoria +28 kg) oraz Dorian Zisenbach (kategoria +32 kg). Srebro zgarnął Tymoteusz Wiszniewski (kategoria +20 kg); Nikodem Zisenbach (kategoria +24 kg); Tadeusz Wiszniewski (kategoria +28 kg); Filip Stoszek (kategoria +32 kg) oraz Dawid Chruszcz (kategoria +48 kg). Z kolei brązowe medale powędrowały do Piotr Cieślar (kategoria +28kg); Julia Superniok (kategoria +30 kg); Szymon Kolondra (kategoria + 32 kg) ; Tomasz Witek (kategoria + 48kg); Miłosz Wojciuch (kategoria +24 kg) i Wojtek Gryboś (kategoria +48 kg).

Radości z wyników podopiecznych nie kryje trener cieszyńskiej juniorskiej sekcji MMA - Tak dobry rezultat to ciężka praca oraz ogromne zaangażowanie moich małych a zarazem wielkich zawodników. Jestem z nich bardzo dumny i wierzę, że na kolejnych zawodach uda nam się zdobyć jeszcze więcej medali – mówi trener Rafał Kareta.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama