, niedziela 2 października 2022
Kabaret Polefka i ‘"Patrioty'" w Cieszynie
Mamy dwa podwójne zaproszenia dla naszych czytelników na to wydarzenie.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Kabaret Polefka i ‘"Patrioty'" w Cieszynie

red./mat.pras.
W piątek, 17 maja o godz. 20:00 w Otwartym Klubie Browaru Zamkowego w Cieszynie wystąpi Kabaret Polefka. Mamy dwa podwójne zaproszenia dla naszych czytelników na to wydarzenie.

W skład powyższej grupy estradowej wchodzą - Arek Smoleński wcielający się w ‘’M jak miłość’’ w pierwszoplanową postać Bartka Lisieckiego, Joanna Mądry która w serialu ‘’Tajemnice medyczne'’ wcielała się w postać doktor Pauliny Miodyńskiej oraz Grzegorz Woś znany m.in z serialu ‘'Korona Królów'’.

W Otwartym Klubie Browaru Zamkowego odbędzie się premiera najnowszego programu Kabaretu Polefka pod tytułem „Patrioty'’. To forma spektaklu kabaretowego z udziałem trójki aktorów. Grupa bohaterów pochodzących z poszczególnych skeczów przedstawia swoje pełne niefortunnych, przewrotnych i śmiesznych wydarzeń losy, nieuchronnie zbliżając się do finału, który na pewno zaskoczy oraz wywoła na twarzach dużo uśmiechu.

Konkurs!
Mamy dwa podwójne zaproszenia dla naszych czytelników na to wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto wchodzi w skład Kabaretu Polefka? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl, do 15 maja, do godz. 12.00. W treści maila powinno znaleźć się: imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w losowaniu.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia: http://www.kupbilecik.pl/impreza-37714-kabaret.polefka.cieszyn.html
W dniu występu bilety dostępne na miejscu w cenie 50 zł.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama