, niedziela 2 października 2022
Debata z udziałem kandydatów do Parlamentu Europejskiego
Do udziału w niej zaproszone zostaną wszystkie komitety wyborcze, które działają w powiecie cieszyńskim i zarejestrowały swoje listy w okręgu nr 11 (województwo śląskie). fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Debata z udziałem kandydatów do Parlamentu Europejskiego

KT
W niedzielę 26 maja, po raz czwarty, od czasu gdy Polska przystąpiła do Unii Europejskiej, wybierzemy polskich eurodeputowanych. Okazją do poznania kandydatów działających w powiecie cieszyńskim, będzie debata przedwyborcza, która odbędzie w Domu Narodowym w Cieszynie, 21 maja o godz. 17.00.

Debata zostanie poświęcona przyszłości UE. Do udziału w niej zaproszone zostaną wszystkie komitety wyborcze, które działają w powiecie cieszyńskim i zarejestrowały swoje listy w okręgu nr 11 (województwo śląskie). Debata będzie miała charakter edukacyjno – informacyjny z udziałem publiczności.

Organizatorem debaty jest Stowarzyszenie „Wszechnica” we współpracy z COK Dom Narodowy w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama