, czwartek 20 czerwca 2024
Jan Błachowicz oddał mistrzowski pas
Jan Błachowicz po raz drugi będzie bronił dziś tytułu mistrza wagi półciężkiej. Tym razem jego rywalem był Brazylijczyk, David Texeira.  fot: FJDDodaj do Facebook

Jan Błachowicz oddał mistrzowski pas

REDAKCJA
Jan Błachowicz po raz drugi będzie bronił dziś tytułu mistrza wagi półciężkiej. Tym razem jego rywalem był Brazylijczyk, David Texeira. Mimo iż w dzisiejszym starciu Błachowicz uważany był za faworyta, ostatecznie lepszy okazał się rywal "Cieszyńskiego Księcia".

- Wszystko było źle. Zostawiłem legendarną polską siłę w pokoju hotelowym. Ale to nie koniec, wrócę - przyznał Jan Błachowicz po walce, cytowany przez portal sportowefakty.wp.pl. Mimo dzisiejszej przegranej, Błachowicz z pewnością nadal będzie mógł liczyć na wsparcie ze strony najwierniejszych fanów, których w Cieszynie nie brakuje.

Mistrzowski pas kategorii półciężkiej był w posiadaniu Jana Błachowicza od września 2020 roku, kiedy to został mistrzem w swojej kategorii pokonując Dominica Reyesa na UFC 253. Pierwszą walkę w obronie mistrzowskiego pana Błachowicz stoczył w marcu br., w Los Angeles, mierząc się z Israelem Adesanyą.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama