, wtorek 5 marca 2024
Mistrzyni dzieli się ciepłymi napojami
Pani Maria Juroszek, Mistrzyni Świata w armwrestlingu, udziela się charytatywnie i rozdaje napotkanym ludziom na rynku rozgrzewającą herbatę lub kawę, a na osłodę pierniki lub cukierki. fot: SLDodaj do Facebook

Mistrzyni dzieli się ciepłymi napojami

SL
Nadchodzą coraz to chłodniejsze dni. Ludzie przemykają po ulicach by jak najprędzej znaleźć się w ciepłych budynkach i ogrzać się. Są też tacy, którzy nie są w stanie zapewnić sobie codziennie ciepłego napoju. Z pomocą przychodzi im pani Maria Juroszek.

Pani Maria Juroszek, Mistrzyni Świata w armwrestlingu, udziela się charytatywnie i rozdaje napotkanym osobom na rynku rozgrzewającą herbatę lub kawę, a na osłodę pierniki lub cukierki. Napoje i słodycze kupuje ze swoich funduszy, a także przyjmuje w prezencie od innych. Początkowo akcja pani Marii nie była znana, ale jak sama mówi, teraz bardzo wielu ludzi wspiera to przedsięwzięcie i coraz więcej osób, nawet tych obcych, przynosi herbatę, kawę, cukier w kostkach czy słodycze. Na pytanie co jest najbardziej potrzebne, by kontynuować akcję, pani Maria odpowiada, że najbardziej brakuje jej kawy i cukru. Czasami nawet i pierników.

Panią Marię można spotkać na rynku w Cieszynie lub pod laubami w każdy wtorek i czwartek od godziny 12:00 do 14:00. Zachęcamy do tego, by włączać się do akcji zainicjowanej przez naszą Mistrzynię Świata.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ekstra :) Bardzo pozytywna wiadomość.

Brawo dla pani Marii!!
Można? ... Można!!
Pamiętam jak pewna fryzjerka wystawała godzinami na cieszyńskim rynku z plakatem „Stop agresji i nienawiści!”. Apelując do wszystkich przechodzących „Stań przy mnie na 5 minut”. I się bardzo się dziwiła, że nikt nie chce przy niej stanąć.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama