, piątek 21 czerwca 2024
Teatr Cieszyński w Czeskim Cieszynie odwołał wszystkie spektakle
Odwołana została także premiera najnowszego spektaklu Sceny Polskiej pt. "Betlejem Polskie" w reżyserii Andrzeja Sadowskiego.  fot: tdivadlo.czDodaj do Facebook

Teatr Cieszyński w Czeskim Cieszynie odwołał wszystkie spektakle

REDAKCJA
Teatr Cieszyński w Czeskim Cieszynie poinformował o odwołaniu wszystkich swoich przedstawień, które miały być wystawione do końca bieżącego roku. Powodem jest duża liczba chorych w zespołach artystycznych i wśród pozostałych pracowników teatru.

- Niebawem ogłosimy terminy zastępcze odwołanych przedstawień. Koncert Jaromira Nohawicy odbędzie się w zaplanowanym terminie. Przepraszamy wszystkich Widzów i życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt. Do zobaczenia w 2022 roku - poinformował Teatr Cieszyński w Czeskim Cieszynie.

Zgodnie z komunikatem teatru odwołane zostały spektakle Sceny Polskiej, Sceny Czeskiej oraz Sceny Bajka, które miały być wystawione zarówno w jego siedzibie, jak i przedstawienia wyjazdowe. Odwołana została także premiera najnowszego spektaklu Sceny Polskiej pt. "Betlejem Polskie" w reżyserii Andrzeja Sadowskiego.

Spektakl odwołuje także Międzynarodowy Festiwal Teatralny Bez Granic

Z przyczyn niezależnych od organizatora oraz teatru, odwołany został także spektakl „Gadžové jdou do nebe” teatru Husa na provázku, który miał się odbyć 16 grudnia w ośrodku kultury KaSS Strzelnica w Czeskim Cieszynie, który przełożony został przez organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Bez Granic/Bez hranic.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama