, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Jacek Fedorowicz w Cieszyńskiej Bibliotece Miejskiej
Jeden z fanów przyniósł na spotkanie z Jackiem Fedorowiczem oryginalne jego książki z lat 70-tych, na stronach których pan Jacek wpisał swoją nostalgiczną dedykację. fot: FJDDodaj do Facebook

Jacek Fedorowicz w Cieszyńskiej Bibliotece Miejskiej

FJD
Jacek Fedorowicz w Cieszyńskiej Bibliotece Miejskiej

Całe spotkanie przebiegało przemiłej atmosferze, przepełnionej niezliczoną ilością żartów i wesołości z jego życia wziętych. fot. FJD

We wtorek, 8 października sympatycy i fani Jacka Fedorowicza mieli niepowtarzalną okazję z nim się spotkać, a także nabyć wznowione po 44 latach wydanie jego książki zatytułowanej "W zasadzie tak".

Jacek Fedorowicz jak sam o sobie żartobliwie powiedział: "... że Bóg, natura i los poskąpił mi jednego jakiegoś dużego talentu - ja po prostu nie mam talentu do niczego, ale zamiast tego natura obdarzyła mnie sporą ilością talencików i nad tym bolałem, ale miałem zawsze jedną cechę charakteru może nie najlepszą - byłem zawsze chorobliwie ambitny ".

W dalszej swojej autoprezentacji, która była nieskończoną ilością żartów i wesołości powiedział, że z tych talencików starał się wydobyć co tylko się dało i robić tak żeby dało się to przeliczyć na złotówki, a w późniejszym okresie na dolary. Całe spotkanie, to w większości był powrót do przeszłości, o której z dystansem i bardzo barwnie opowiadał. Jak to w życiu bywa, nie każdy młody człowiek potrafi prawidłowo ocenić swoje talenty i pan Jacek wykształcił się na artystę malarza w Gdańskiej Wyższej Szkole Plastycznej, a dopiero później dostrzeżono u niego szereg tych "talencików" z których najważniejszym było aktorstwo.

Całe spotkanie przebiegało przemiłej atmosferze, przepełnionej niezliczoną ilością żartów i wesołości z jego życia wziętych. Zdecydowana większość osób przybyłych na spotkanie to pokolenie, które żyło jego żartami i aktorskimi popisami w latach siedemdziesiątych, a jeden z fanów przyniósł nawet oryginalne jego książki z lat 70-tych, na stronach których pan Jacek wpisał swoją nostalgiczną dedykację.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

to ciekawe i zastanawiające, że po stronie bolszewickiego PiS ze świata k u l t u r y opowiedziały się jedynie kompletne b e z t a l e n c i a jak grafoman Rymkiewicz, twórcy kiczu i t a n d e t y jak Pietrzak, czy paru SB-ków, jak Zelnik

Kiedyś byłem jego wielkim fanem, ale od czasu, gdy najął się na telewizyjnego propagatora niesławnego Programu Powszechnej Prywatyzacji (kto pamięta jeszcze powszechne świadectwa udziałowe?) stracił moje uznanie. Wtedy majątek obejmujący 512 przedsiębiorstw państwowych stał się przedmiotem afer, korupcji i nielegalnych transakcji, na których wzbogacili się ludzie z nomenklatury i politycy.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama