, wtorek 25 czerwca 2024
Otwarto wystawę obrazującą mistrzowski sezon HC Oceláři Třinec
Wystawa "Mistrzowski sezon HC Oceláři Třinec" jest autorskim pomysłem Roberta Kani. fot: UMDodaj do Facebook

Otwarto wystawę obrazującą mistrzowski sezon HC Oceláři Třinec

MM
Otwarto wystawę obrazującą mistrzowski sezon HC Oceláři Třinec


Otwarto wystawę obrazującą mistrzowski sezon HC Oceláři Třinec


Otwarto wystawę obrazującą mistrzowski sezon HC Oceláři Třinec

Wybrane fragmenty mistrzowskiego sezonu drużyny HC Oceláři Třinec, pokazujące nie tylko piękno sportowej rywalizacji, ale także radość, jaką sportowcom i ich kibicom może dać zwycięstwo, obrazuje wystawa zdjęć, której wernisaż miał miejsce w minioną środę w Klubokawiarni Presso w Cieszynie.

Wystawa "Mistrzowski sezon HC Oceláři Třinec" jest autorskim pomysłem Roberta Kani, poprzez swoją wystawą chciał włączyć się w 90. urodziny trzynieckiego hokeja. - Cieszę się, że tylu Was przybyło na moją pierwszą w życiu wystawę. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie na niej coś, co w sposób szczególny przypadnie Wam do gustu. Wystawą tą chciałem podzielić się swoją pasją, o której wielu z Was mogło dotychczas nie wiedzieć - mówił podczas wernisażu Robert Kania.

Zaproszenie do udziału w wystawie przyjął także Aron Chmielewski, napastnik Oceláři Trzyniec oraz bramkarz Ondrej Raszka, wychowanek trzynieckiego klubu. Pierwszy z dwójki hokeistów był obecny na wernisażu od samego początku, dzięki czemu fani hokeja z obu stron Olzy mogli uzyskać autograf od napastnika Stalowników, który równie chętnie fotografował się z uczestnikami wernisażu. Drugi z zapowiedzianych gości dołączył nieco później i oprócz autografów, złożył także swój podpis na barze Klubokawiarni Presso obok charakterystycznego logo drużyny hokejowej z Trzyńca oraz podpisu Arona Chmielewskiego, który w tym miejscu podpisał się kilka lat wcześniej, gdy rozpoczynał swoją przygodę z drużyną HC Oceláři Trzyniec.

Wystawę "Mistrzowski sezon HC Oceláři Třinec", można oglądać codziennie, w godzinach otwarcia Klubokawiarni Presso, przynajmniej do końca roku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama