, piątek 23 luty 2024
Górecki Dwór Kossaków walczy o zwycięstwo w telewizyjnym plebiscycie. Na razie jest 2.
Czy w scenerii góreckiego dworu Kossaków wyemitowany zostanie popularny program "Kawa czy herbata?". Decyzja należy do Internautów. Głosowanie trwa do 30 lipca. fot. Marcin Gawlas  Dodaj do Facebook

Górecki Dwór Kossaków walczy o zwycięstwo w telewizyjnym plebiscycie. Na razie jest 2.

JM
Trwa internetowe głosowanie w plebiscycie "Polska Pięknieje". Wśród nominowanych w konkursie znalazł się m.in. projekt adaptacji zabytkowych ruin dworu Kossaków na cele kulturalne w Górkach Wielkich, który "walczy" o główną nagrodę, w wyniku której stanie się tłem dla popularnego programu Telewizyjne Jedynki - "Kawa czy herbata?". Swój głos można oddać jeszcze tylko do 30 lipca.
Zorganizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Telewizję Polską konkurs "Polska Pięknieje" promuje najciekawsze projekty zrealizowane dzięki wsparciu funduszy europejskich.

Spośród dwudziestu jeden nominowanych inwestycji Internauci zdecydują, który ich zdaniem jest najciekawszy i tym stanie się tłem popularnego, porannego programu TVP 1 "Kawa czy herbata?".

Jak na razie Górecki Dwór Kossaków radzi sobie w tej stawce świetnie. Udało mu się zdobyć już ponad 900 głosów. Zbiera również bardzo przychylne głosy Internautów: "Miejsce zapewne jakich wiele w Polsce, jednak to ma szczególne ciepłe miejsce w moim sercu. Przez ostatnie lata naocznie widziałam jak z roku na rok pięknieje i jak Feniks odradzający się z popiołu, tak nie tylko dwór, ale i jego otoczenie zyskiwało blasku, czystości i atrakcji", "Dzięki temu miejscu Górki Wielkie kulturalnie ożyły!", "jest magia w tym miejscu, czuję się ducha artystycznego, wspaniałe miejsce i wspaniali gospodarze obiektu!" - można przeczytać pod filmem prezentującą górecką kandydaturę.

- Uważamy, iż wygrana w tak prestiżowym konkursie przyczyniłaby się nie tylko do promocji dworu Kossaków, ale również całego Śląska Cieszyńskiego. Dlatego, jeśli mają państwo taką możliwość, prosimy o oddanie głosu na nasz projekt - mówią przedstawiciele Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków".

W tym momencie w głosowaniu górecki projekt zajmuje drugie miejsce. Prowadzi, projekt rewitalizacji Zespołu Pofolwarcznego w Prusimiu na Skansen Olenderski, który zgromadził już ponad 1600 głosów Internautów.

Zagłosować (w skali 1-5) oraz zobaczyć film promujący górecki dwór Kossaków można na stronie:www.polskapieknieje.gov.pl
Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Klikamy oceny "1"

że oszi jednak następnym razem napisze już pomału zamiast "po mału".

ja klikam codziennie

Klikamy oceny "1" dla wszystkich pozostałych projektów żeby podnieść średnią Dworku.

Kompletna porazka Panie Jakubie. Jakim cudem zajmuje drugie miejsce skoro wyniki będą opublikowane po zakonczeniu konkursu? Liczy się srednia głosów a nie ich ilość!!! Piszecie o czymś o czym nie macie pojęcia. Proponuję przeczytać najpierw regulamin konkursu, a nie wprowadzac ludzi w błąd.
Pomimo tak nieudanego artykulu zachęcam wszystkich do głosowania na Dwórk Kossaków.

"'nigdy" jest chyba twoim życiowym drogowskazem, na szlaku rozlicznych iluzji...

...

Polska pięknieje (także), po mału, skromnie lecz elegancko, atrakcyjnie i pożytecznie...w Górkach Wielkich - dlaczego nie? przy porannej, telewizyjne, kawie i herbacie? hmmm...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama