, piątek 21 czerwca 2024
Cieszyn: Agata Romaniuk spotkała się z młodymi czytelnikami w Tramwaj Cafe
Przedświątecznemu spotkaniu z Agatą Romaniuk towarzyszyły warsztaty z dekorowania pierników, które swoimi produktami wspał sklep www.gastromania.pl. Dzięki tej współpracy oraz zaangażowaniu załogi Tramwaj Cafe warsztaty z dekorowania mogły były całkowicie bezpłatne. fot: Tramwaj Cafe CieszynDodaj do Facebook

Cieszyn: Agata Romaniuk spotkała się z młodymi czytelnikami w Tramwaj Cafe

REDAKCJA
Cieszyn: Agata Romaniuk spotkała się z młodymi czytelnikami w Tramwaj Cafe


Cieszyn: Agata Romaniuk spotkała się z młodymi czytelnikami w Tramwaj Cafe


Cieszyn: Agata Romaniuk spotkała się z młodymi czytelnikami w Tramwaj Cafe

Jeszcze przed świętami na pokładzie kawiarni Tramwaj Cafe odbyło się spotkanie autorskie z Agatą Romaniuk, któremu towarzyszyło wspólne dekorowanie pierników. Organizatorzy tego wydarzenia nawiązali tym samym do ostatniej części przygód kotów z „Kociej Szajki”, które wyruszyły do Torunia, by rozwiązań zagadkę fałszowanych pierników.

- Żaden piernik nie okazał się być sfałszowany, a więc sprowadzona do Tramwaj Cafe Kocia Szajka mogła odpocząć nieco od rozwiązywania swoich kryminalnych zagadek, podjadając jedynie lukier, jak i same pierniki. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie do spotkania z Agatą Romaniuk oraz udziału w warsztatach z dekorowania pierników, które zorganizowaliśmy wspólnie ze sponsorem pięknych elementów dekoracyjnych, a więc sklepem z produktami i sprzętem dla gastronomii www.gastromania.pl. Dzięki tej współpracy oraz zaangażowaniu załogi Tramwaj Cafe warsztaty z dekorowania mogły były całkowicie bezpłatne, z czego się bardzo cieszymy! A kto był, ten poznał także historie, które przewiną się w kolejnej części Kociej Szajki, której premiera odbędzie się na wiosnę! - relacjonują spotkanie i warsztaty organizatorzy.

Koty z "Kociej Szajki" pojawiły się w Tramwaj Cafe zarówno w postaci odczytywanych fragmentów najnowszej, jak i nie wydanej jeszcze części kocich przygód, ale także w postaci wystawy. W dwunastu wielkich ramach, które zdobią wagon cesarski kawiarni Tramwaj Cafe, można podziwiać postacie, które namalowała Malwina Hajduk - ilustratorka wszystkich części "Kociej Szajki". Wystawa dostępna jest codziennie, w godzinach otwarcia kawiarni.

Odwiedzając kawiarnię Tramwaj Cafe można zakupić najnowszą "Kocią Szajkę", jak również jej poprzednie części.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama