, środa 24 lipca 2024
Kocia Szajka i duchy w teatrze. A w Tramwaj Cafe konkurs gier
Premierze najnowszej części Kociej Szajki towarzyszyło wiele wydarzeń towarzyszących.  fot: Rafał SolińskiDodaj do Facebook

Kocia Szajka i duchy w teatrze. A w Tramwaj Cafe konkurs gier

REDAKCJA
Kocia Szajka i duchy w teatrze. A w Tramwaj Cafe konkurs gier

Autor zdjęcia: Rafał Soliński


Kocia Szajka i duchy w teatrze. A w Tramwaj Cafe konkurs gier

Autor zdjęcia: Rafał Soliński


Kocia Szajka i duchy w teatrze. A w Tramwaj Cafe konkurs gier

Autor zdjęcia: Rafał Soliński

Za nami premiera najnowszej, czwartej już części Kociej Szajki. Tym razem kryminalna zagadka w dużej mierze rozgrywa się w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, ale także w pobliskiej kawiarni Tramwaj Cafe, gdzie zgrana i wprawiona w rozwiązywaniu zagadek grupa kotów z Kociej Szajki ma swój punkt obserwacyjny. Z okazji premiery książki "Kocia Szajka i duchy w teatrze" odbył się konkurs gier planszowych, który poprowadziła Agata Romaniuk - autorka kocich przygód.

- Wczoraj wraz z Agatą Romaniuk przenieśliśmy się do świata, w którym problemy są znacznie mniejsze niż te, które towarzyszą nam ostatnio na co dzień. W równoległym, kocim świecie, w którym m.in. Komandos, Lola, Morfeusz, bracia Piksele, Bronka oraz Poziomka rozwiązują zagadki zawsze jest miejsce na pozytywne zakończenie. Dziękując za wczorajsze spotkanie poświęcone nowej części „Kociej Szajki”, zapraszamy na pokład Tramwaj Cafe, gdzie możecie sprawdzić m.in. jak smakuje opisana w książce tarta oreo oraz babeczka z koglem moglem i bitą śmietaną, którą kocim agentom serwuje nasz Motorniczy. Można też nabyć najnowszą Kocią Szajkę z dedykacją autorki, która obiecała wrócić i jeszcze nie raz spotkać się z pasażerami Tramwaj Cafe - czytamy w relacji z konkursu gier planszowych na stronie kawiarni Tramwaj Cafe.

Premierze najnowszej części Kociej Szajki towarzyszyło wiele wydarzeń towarzyszących. Oprócz konkursu gier w Tramwaj Cafe odbyło się także spotkanie autorskie z Agatą Romaniuk oraz oprowadzanie po kulisach teatru, które poprowadził Andrzej Łyżbicki - dyrektor Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, warsztaty wyplatania kocich ogonów z rogożyny oraz zajęcia ze zdobienia kocich masek. Kolejna tj. piąta część Kociej Szajki ukaże się pod koniec roku. Do tego czasu planowanych jest jeszcze kilka wydarzeń promujących najnowszą część, rozgrywającą się w dużej mierze w cieszyńskim teatrze. Jednym z takich wydarzeń ma być plenerowy koncert przed kawiarnią Tramwaj Cafe.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama