, czwartek 25 kwietnia 2024
Agata Romaniuk i Kocia Szajka w Tramwaj Cafe
Na spotkanie z czytelnikami przygotowany został wagon cesarski cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe, na ścianach którego pojawiły się grafiki z dotychczasowych przygód "Kociej Szajki".  fot: FJDDodaj do Facebook

Agata Romaniuk i Kocia Szajka w Tramwaj Cafe

REDAKCJA
Agata Romaniuk i Kocia Szajka w Tramwaj Cafe

fot. FJD


Agata Romaniuk i Kocia Szajka w Tramwaj Cafe

fot. FJD


Agata Romaniuk i Kocia Szajka w Tramwaj Cafe

fot. Tramwaj Cafe

W ostatnią sobotę października, autorka przygód "Kociej Szajki" spotkała się z czytelnikami w kawiarni Tramwaj Cafe. Agata Romaniuk przypomniała dotychczasowe perypetie bohaterów, którzy w Cieszynie rozwiązują zawiłe zagadki. Autorka podpytywała także czytelników o sprawy, którymi w kolejnych częściach mogłaby się zająć kocia ekipa.

Na spotkanie z czytelnikami przygotowany został wagon cesarski cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe, na ścianach którego pojawiły się grafiki z dotychczasowych przygód "Kociej Szajki". Pozwoliło to uczestnikom rozpoznać poszczególnych bohaterów. Organizatorzy spotkania zadbali także o drobny poczęstunek z kocim motywem, a także prezenty dla najmłodszych czytelników, którymi były wypełnione helem balony z kotami. - Staraliśmy się, by spotkanie z Agatą Romaniuk było okazją do nieformalnego spotkania z uzdolnioną i bardzo otwartą na spotkania ze swoimi czytelnikami autorką. Agata Romaniuk zaczarowała tramwajową publiczność, która bardzo aktywnie odpowiadała na pytania związane z bohaterami Kociej Szajki, proponując autorce kolejne wątki, które mogłyby stać się tematem na kolejne części kociej serii - wyjaśniają organizatorzy spotkania związani z kawiarnią Tramwaj Cafe.

Miejsce spotkania nie było jednak przypadkowe. Jak zdradziła podczas spotkania autorka "Kociej Szajki", w kolejnej tj. czwartej części Tramwaj Cafe będzie pełnić niezwykle ważne miejsce w rozwiązaniu zagadki związanej z Teatrem im. Adama Mickiewicza. Koty "rozsiądą" się bowiem na dobre w Tramwaj Cafe, by bacznie obserwować to co będzie działo się w cieszyńskim teatrze.

Spotkanie z Agatą Romaniuk było także okazją do zakupu najnowszej części przygód "Kociej Szajki" wraz z dedykacją od samej autorki. Z tej okazji skorzystali niemal wszyscy uczestnicy popołudnia w Tramwaj Cafe.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama