, czwartek 25 kwietnia 2024
Cieszyn: Kocia Szajka i Fałszerze Pierników w Tramwaj Cafe
Spotkanie z Kocią Szajką, a także warsztaty z dekorowania pierników odbędą się w sobotę, 17 grudnia, start godz. 13:00. Uwaga! Wstęp wolny, jednak liczba miejsc ograniczona. Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 lat. Obowiązują zapisy. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: Kocia Szajka i Fałszerze Pierników w Tramwaj Cafe

REDAKCJA
Motorniczy Tramwaj Cafe, Agata Romaniuk oraz dystrybutor produktów i sprzętu dla gastronomii www.gastromania.pl zapraszają na przedświąteczne spotkanie w wagonie cesarskim Tramwaj Cafe połączone z warsztatami dekorowania pierników. Dodatkowo będzie to okazja do zakupu najnowszej części Kociej Szajki wraz z autografem i dedykacją od jej autorki.

Przedświąteczne spotkanie z Agatą Romaniuk w Tramwaj Cafe, będzie okazją do zadania pytań odnośnie najnowszej, piątej części Kociej Szajki. Bardzo możliwe, że autorka przebojowej serii uchyli także rąbka tajemnicy z kolejnej, szóstej części. Przygotowaniom do sobotniego spotkania towarzyszy obecna w Tramwaj Cafe wystawa poświęcona lubianym nie tylko przez dzieci kotom z Kociej Szajki.

Dekorowanie pierników odbędzie się pod okiem profesjonalistki w tym temacie, z wykorzystaniem składników dostarczonych przez dystrybutora produktów i sprzętu dla gastronomii Gastromania.

Spotkanie z Kocią Szajką, a także warsztaty z dekorowania pierników odbędą się w sobotę, 17 grudnia, start godz. 13:00. Uwaga! Wstęp wolny, jednak liczba miejsc ograniczona. Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 lat. Obowiązują zapisy przyjmowane przez wiadomości FB do profilu Tramwaj Cafe oraz mailowo: tramwajcafecieszyn@gmail.com. Udział w warsztatach potwierdzony zostanie w odpowiedzi na rezerwację miejsca. W zgłoszeniu należy podać swój numeru telefonu oraz imię oraz wiek uczestnika/uczestniczki.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama