, wtorek 5 marca 2024
Charlie Straight z Trzyńca zagra na Olimpiadzie w Londynie
Trzyniecki zespół Charlie Straight wystąpił również podczas tegorocznej edycji festiwalu Colours of Ostrava. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Charlie Straight z Trzyńca zagra na Olimpiadzie w Londynie

SM
Popularny, nie tylko w Czechach, trzyniecki zespół Charlie Straight, który swoim stylem nawiązuje do brytyjskiej sceny muzycznej poleciał właśnie do Londynu. Zespół zagra tam trzy koncerty w ramach olimpijskiego programu artystycznego - informuje karvinsky.denik.cz.

- W czwartek jako jedyna czeska kapela wystąpimy w dzielnicy Islington, która znajduje się na drodze na stadion olimpijskiej pochodni. Cieszymy się, że możemy sprawdzić naszą muzykę przed ludźmi, dla których angielski jest językiem ojczystym, dzięki czemu nie będzie problemu ze zrozumieniem naszych piosenek - mówi karwińskiemu dziennikowi, Albert Černý, wokalista zespołu Charlie Straight.

Trzyniecki zespół wystąpi następnie w piątek i w sobotę w czeskiej wiosce olimpijskie. - Mimo iż mamy już za sobą występ w USA, to koncert na Wyspach Brytyjskich jest dla nas debiutem. Londyn jest mekką światowej muzyki pop, dlatego jest to dla nas wielkie przeżycie - dodaje Černý.

Dla zespołu jest to druga w tym roku wielka impreza sportowa, na której będzie mógł zaprezentować się publiczności. Niedawno reprezentowali Czechy we Wrocławiu, podczas EURO2012.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

brawo Charlieki !!! :)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama