, wtorek 21 maja 2024
Małysz doceniony przez Policję
Adam Małysz chętnie wspiera policyjne inicjatywy profilaktyczne, za to został odznaczony złotym medalem.  fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Małysz doceniony przez Policję

KK, KPP Cieszyn
Małysz doceniony przez Policję

Adam Małysz odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach złoty medal "Za zasługi dla Policji". Medal Mistrzowi nadał Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. fot. KPP Cieszyn

Adam Małysz otrzymał złoty medal \"za zasługi dla Policji\", to podziękowanie za wielokrotne wspieranie policyjnych akcji profilaktycznych.
7 listopada, podczas narady kierownictwa policji garnizonu śląskiego, wielokrotny mistrz i zdobywca pucharów w skokach narciarskich Adam Małysz odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach złoty medal "za zasługi dla Policji". Medal Mistrzowi nadał Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji w podziękowaniu za wsparcie, jakiego wielokrotnie udzielał policjantom podczas kampanii profilaktycznych.

- Adam Małysz już od 2002 roku wspierał zainicjowaną przez cieszyńskich policjantów "Akcję wzmożonej profilaktyki narkotykowej - Narkotykowe dylematy", uczestnicząc niejednokrotnie osobiście w organizowanych imprezach dla dorosłych i dla dzieci. Sportowiec promował m.in. noszenie elementów odblaskowych w kampanii "2009 rokiem pieszego" i wspólnie z cieszyńskimi policjantami rozdawał odblaski przekonując o ich skuteczności - wyjaśnia asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

W 2011 roku, po raz trzeci z rzędu, Małysz wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie promuje bezpieczeństwo na drogach powiatu cieszyńskiego, województwa i kraju.

Uroczystość wręczenia medalu odbyła się wczoraj podczas narady kierownictwa policji garnizonu śląskiego. Mistrz odebrał go z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadinsp. Dariusza Biela.
Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

"Według demokraty mieć rację to ryczeć w najsilniejszym chórze."

Demokracja to rządy hien nad osłami. Arystoteles.

Demokratyczne państwo to głupie państwo.Każda demokracja upadała szybko to nie byłbym taki pewny czy tacy ludzie jak P.Grobelny nie będą rządzić.Osobiście życze mu tego z całego serca.Lepszy rozumny tyran niż tyrania nieodpowiedzialnych idiotów popierających akcje prewencyjne policji.Tak sie rodzi nowe państwo policyjne.

od kołyski trzeba wbijać do głowy :
PIŁEŚ - nie jedź !
Może na starość jakis procent da sie narodu uratować.!

pomiędzy akcjami drogowymi Policji a ilością wypadków i ofiar; tak samo jak nie widać związku między ilością złapanych przez dzielnych Rambów małolatów ze skretem a popularnościa i dostępnością konopii indyjskich. Z Panem Bogiem.

nie bedziesz nigdy rzadzil !!! , bo to co piszesz nie ma zadnego udokumentowania w praktyce i mimo że masz w pewnym sensie racje że to jest pod puyblike , to nie potrafisz to udowodnic , a że nie wierzysz w profilaktyke to świadczy tylko o tym ze tacy ludzie jak TY nigdy nie powinnii byc do wladzy publicznej dopuszczani bo mielibysmy anarchie a nie demokratyczne państwo !! Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak jo żech jechoł naprany trakturem z dzieckami na pace to mie chycili i chcieli zawrzyć, ale żech im powiedzioł, że żech je kuzyn Małysza i mie puścili za baniok bimbra

A napiszcie jeszcze, jakie skutki dała którakolwiek akcja prewencyjna? Akcje "trzeźwość", "znicz", "prędkość" przynoszą takie same skutki, jakby ich nie było. Liczba wypadków i ofiar się nie zmienia.
Jestem inżynierem transportu i wiem co mówię.
Za moich rządów policja nie będzie trwonić pieniędzy na nic nie dającą profilaktykę.
"Represja! Nie prewencja" - to moje hasło względem policji.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama