, wtorek 23 kwietnia 2024
Adam Małysz z licencją kierowcy rajdowegoDodaj do Facebook

Adam Małysz z licencją kierowcy rajdowego

WOK
Adam Małysz zdał egzamin teoretyczny na rajdową licencję kierowcy cross-country i jest już pełnoprawnym kierowcą rajdowym.
- Tylko w jednym pytaniu było kilka poprawnych odpowiedzi. Nie pamiętam, które było najtrudniejsze. Ale chyba odnośnie przepisów kar, jakie są kary. Odpowiedzi były bardzo rozbieżne, jak się okazało po analizie z komisją - powiedział Małysz portalowi onet.pl po zdanym egzaminie.

Na rozwiązanie testu były skoczek miał 40 minut. Później test omówił z egzaminatorami.

Adam Małysz po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego przesiadł się za kierownicę samochodu rajdowego i ściga się w zespole RMF Caroline Team.
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

zrobi z ciebie OFICERA. Stare hasło ale jakże prawdziwe w stosunku do nowego RAJDOWCA. Wielu z nas uczęszczało np. do Szkoły Muzycznej ale MUZYKAMI na pewno nie są. Mogą jedynie zostać MUZYKANTAMI. I tak to wygląda w przypadku ZwisłegoOrła

OBY nie to drzewo...

A pomyślmy, o ile lepsze byłby wyniki sportowe, gdyby nie konieczność uzyskiwania licencyj, tylko gdyby każdy mógł się ścigać.

Jak to się ściga, kiedy dopiero dostał papier?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama