, sobota 25 maja 2024
Trwają konsultacje społeczne w sprawie skrzyżowania ul. Bielskiej z ul. Stawową i Wiślańską w Cieszynie
Trwają konsultacje społeczne w sprawie skrzyżowania ul. Bielskiej z ul. Stawową i Wiślańską w Cieszynie fot: arch. Starostwo Powiatowe CieszynDodaj do Facebook

Trwają konsultacje społeczne w sprawie skrzyżowania ul. Bielskiej z ul. Stawową i Wiślańską w Cieszynie

red.mat.pras.
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie prowadzi otwarte konsultacje społeczne dla projektu pod nazwą: „Rozbudowa drogi powiatowej 2619S ul. Bielskiej w Cieszynie na odcinku ok. 1km wraz z głównymi skrzyżowaniami – z ul. Stawową i ul. Wiślańską.”

-Pozwolę się zwrócić zarówno do mieszkańców Cieszyna, jak i do gości, do kierowców przyjeżdżających właśnie do Cieszyna z prośbą, abyście jak największą ilością osób wzięli udział w konsultacjach społecznych dotyczących projektu skrzyżowania Bielska, Wiślańska i Stawowa w Cieszynie. Udało się po wielu latach rozpocząć projektowanie chyba tego najbardziej oczekiwanego właśnie skrzyżowania zlokalizowanego przy wyjeździe z Cieszyna. Każda Państwa uwaga, każde przekazane oczekiwanie będzie cenne, ponieważ na etapie dopracowania projektu będziemy wiedzieli, co Państwu sprawia w tej chwili największą trudność i czego oczekujecie. Tak więc jeszcze raz proszę gorąco, weźcie udział w konsultacjach, a wszelkie dane na ten temat można znaleźć zarówno na stronie internetowej Starostwa, jak i na stronie BIP Powiatu Cieszyńskiego - mówi starosta cieszyński Mieczysław Szczurek.

Wnioski, uwagi oraz propozycje do projektu (wraz z uzasadnieniem) można składać we wskazanym powyżej terminie, wypełniając załączony formularz, w formie elektronicznej bądź papierowej - na zasadach podanych w formularzu, który można znaleźć: Tutaj
.

Formularz należy przekazać do dnia: 02.11.2021 r.

 • pocztą tradycyjną na adres: Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie ul. Bobrecka 29, 43-400 Cieszyn
 • pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@pzdp.cieszyn.pl
 • na skrzynkę E-PUAP: /pzdpciesz/skrytka
 • Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

  konsu co? Rondo budujcie a nie bajdurzycie bez sensu. Wstyd do miasta wjechać po tych pozostałościach po marnym szafiarzu. Nieudacznik jeden.

  Dodaj komentarz

  Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  Więcej informacji na temat formatowania

  Image CAPTCHA
  Wpisz znaki widoczne na obrazku.
  reklama
  reklama