, niedziela 21 kwietnia 2024
Most Przyjaźni zamknięty dla aut do końca kwietnia
Władze Czeskiego Cieszyna wystąpiły do Miejskiego Zarząd Dróg w Cieszynie z prośbą o przekierowanie ruchu kołowego z mostu Przyjaźni na most Wolności czyli jedyny dwukierunkowy most graniczny znajdujący się w centrum miasta.  fot: Wojciech Wandzel PhotographyDodaj do Facebook

Most Przyjaźni zamknięty dla aut do końca kwietnia

SM
Od 7 marca do 30 kwietnia zamknięty dla ruchu kołowego będzie most Przyjaźni w Cieszynie. Zamknięcie mostu ma związek z kolejnym etapem remontu infrastruktury kolejowej w Czeskim Cieszynie i wynikającymi z niego zmianami w organizacji ruchu.

W sobotę, 7 marca rozpocznie się remont wiaduktu kolejowego nad ul. Wiaduktową w Czeskim Cieszynie. W pierwszym etapie prac kierowcom udostępniony zostanie tylko jeden pas ruchu służący do wyjazdu z centrum miasta, służący obecnie do skrętu w prawo w ulicę Karwińską. Wjazd do centrum możliwy będzie pasem służącym obecnie jako lewoskręt w ulicę Dworcową lub w lewo w kierunku Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie lub w kierunku hipermarketu Tesco. W drugim etapie prac w tym miejscu możliwy będzie jedynie wjazd do centrum, z kolei wyjazd z centrum pod wiaduktem będzie niemożliwy.

W związku z utrudnieniami, które mają potrwać do końca kwietnia, władze Czeskiego Cieszyna wystąpiły do Miejskiego Zarząd Dróg w Cieszynie z prośbą o przekierowanie ruchu kołowego z mostu Przyjaźni na most Wolności czyli jedyny dwukierunkowy most graniczny znajdujący się w centrum miasta.

Lista pozostałych utrudnień w ruchu wynikających z kolejnego etapu remontu infrastruktury kolejowej w Czeskim Cieszynie znajduje się tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama