, czwartek 18 kwietnia 2024
Cieszyn: Remont ul. Głębokiej i niedotrzymane terminy
Minął właśnie kolejny termin oddania I odcinka na remontowanej ul. Głębokiej. Nic nie wskazuje na to, by prace miały zakończyć się w najbliższych dniach.  fot: UMDodaj do Facebook

Cieszyn: Remont ul. Głębokiej i niedotrzymane terminy

UM
Cieszyn: Remont ul. Głębokiej i niedotrzymane terminy


Cieszyn: Remont ul. Głębokiej i niedotrzymane terminy

20 marca upłynął kolejny termin oddania I odcinka (Zamkowa - Mennicza) na remontowanej ul. Głębokiej. Pierwszy termin upłynął 30 listopada 2020 r. Nic nie wskazuje jednak na to by prace miały się zakończyć w najbliższych dniach. O tym, kiedy nastąpi realne ich zakończenie Urząd Miasta nie informuje.

Według umowy podpisanej 8 lipca 2020 r. wykonawca robót zobowiązany jest m.in. „do informowania o problemach i okolicznościach, które mogą wpłynąć na jakość lub być przyczyną opóźnienia terminu ich zakończenia”.

Na razie nikt nie poczuwa się do obowiązku informowania mieszkańców o kolejnym terminie zakończenia prac na tym odcinku. Najbardziej poszkodowani nadal pozostają przedsiębiorcy. Wykonawca chcąc przyspieszyć prace uzyskał pozwolenie od zamawiającego, czyli Urzędu Miasta na rozpoczęcie prac na II odcinku ( Mennicza- Browarna). Tym sposobem utrudnienia dla pieszych oraz negatywny wpływ na utrzymanie handlu w sklepach rozciąga się już na całkiem długim odcinku ulicy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama