, wtorek 23 kwietnia 2024
Zmiany w komunikacji powiatowej
Starosta Cieszyński wprowadza ograniczenia w komunikacji autobusowej w powiatowym transporcie zbiorowym. fot: FJDDodaj do Facebook

Zmiany w komunikacji powiatowej

red.mat.pras
W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju ograniczeń wynikających z pandemii Covid-19, w tym powrotu do nauczania zdalnego w szkołach, Starosta Cieszyński wprowadza ograniczenia w komunikacji autobusowej w powiatowym transporcie zbiorowym.
 • Od dnia 22 marca 2021 roku do odwołania zawiesza się realizację wszystkich kursów szkolnych (oznaczanych “S” na rozkładach jazdy).
 • W dniach 3, 4 i 5 kwietnia 2021 roku (Święta Wielkanocne) zawiesza się całkowicie kursy autobusowe w powiatowej komunikacji autobusowej.
 • W dniu 2 kwietnia 2021 roku (Wielki Piątek) kursy autobusowe, realizowane będą jak w dni robocze z uwzględnieniem ograniczenia wynikającego z oznaczenia “x” na rozkładach jazdy.
 • Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

  Dodaj komentarz

  Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  Więcej informacji na temat formatowania

  Image CAPTCHA
  Wpisz znaki widoczne na obrazku.
  reklama
  reklama