, piątek 8 grudnia 2023
Awaria systemu CEPiK w Wydziale Komunikacji
Awaria systemu CEPiK w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie trwa od poniedziałku, 12 kwietnia. fot: UMDodaj do Facebook

Awaria systemu CEPiK w Wydziale Komunikacji

ŁP
Od poniedziałku w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie występuje awaria, której rezultatem jest brak łączności z Centralną Ewidencją Pojazdów i Kierowców. Problem ten dotyczy zarówno referatu rejestracji pojazdów, jak i referatu prawa jazdy.

Problem łączności z Centralną Ewidencją Pojazdów i Kierowców czeka na zdiagnozowanie i usunięcie przez zewnętrznego dostawcę usługi, czyli Państwową Wytwórnię Papierów Wartościowych, o czym na swojej stronie internetowej informuje Starostwo Powiatowe w Cieszynie w komunikacie opublikowanym tutaj.

- Problem wczoraj (poniedziałek, 12 kwietnia) został zgłoszony i oczekujemy na zwrotną wiadomość z Centralnego Ośrodka Informatyki w Warszawie, wyjaśnia Sylwia Pieczonka, pełniąca funkcję rzeczniczki Starosty Cieszyńskiego i dodaje, że osoby zapisane w kalendarzu rezerwacji, które otrzymały wiadomość SMS o odwołaniu terminu wizyty w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie, zostaną powiadomione o nowym terminie, jak tylko usunięty będzie problem z łączności z systemem CEPiK.

Aktualizacja z 14 kwietnia 2021

Od środy, 14 kwietnia 2021 została przywrócona sprawność działania systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama