, poniedziałek 26 luty 2024
Powiat Cieszyński: Dotacja na założenie firmy? Ruszył nabór!
Wnioski o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej mogą składać wyłącznie osoby bezrobotne. fot: Pixabay.comDodaj do Facebook

Powiat Cieszyński: Dotacja na założenie firmy? Ruszył nabór!

ŁP
Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie rozpoczął nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej. Maksymalna wysokość dofinansowania w tym roku wynosi 25 tysięcy złotych. Kto i do kiedy może złożyć wniosek?

Wnioski o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej mogą składać wyłącznie osoby bezrobotne, które mają ustalony Indywidualny Plan Działania. W celu weryfikacji powyższego warunku, przed złożeniem wniosku należy skontaktować się telefonicznie z Powiatowym Urzędem Pracy w Cieszynie tel. 33 851 49 91, wybierając numer wewnętrzny zgodnie z miejscem zamieszkania:

 • Chybie, Skoczów, Strumień, Brenna: wew. 333
 • Goleszów, Istebna, Ustroń, Wisła: wew. 334, 350
 • Hażlach: wew. 336, 330
 • Cieszyn, Zebrzydowice: wew. 335, 337
 • Dębowiec: wew. 322, 321

  Wnioski wraz z kompletem załączników będzie można składa w sposób elektroniczny poprzez portal www.praca.gov.pl wykorzystując funkcję „pismo do urzędu" lub w formie papierowej za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie, Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn lub wrzucając dokumenty do urny umieszczonej przed wejściem do budynku urzędu w zamkniętej kopercie, zaadresowanej na Urząd Pracy (w godzinach od 7:30 do 15:00)

  Maksymalna wysokość dofinansowania w tym roku wynosi 25 tysięcy złotych. Nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej prowadzony jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie do 30 kwietnia br. Informacje na temat sposobu wypełniania wniosku można uzyskać pod nr tel.: 33 858 63 25. Informacje na temat naboru wniosków znajdują się także na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie.

 • Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

  Dodaj komentarz

  Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  Więcej informacji na temat formatowania

  Image CAPTCHA
  Wpisz znaki widoczne na obrazku.
  reklama
  reklama