, niedziela 23 czerwca 2024
Aktualizacja harmonogramu prac na ul. Głębokiej w Cieszynie
W połowie września br., miały zakończyć się prace na piątym odcinku ul. Głębokiej, który wyznaczony został od ul. Stary Targ przez ul. Olszaka do cieszyńskiego rynku.  fot: gazetacodzienna.plDodaj do Facebook

Aktualizacja harmonogramu prac na ul. Głębokiej w Cieszynie

REDAKCJA
W połowie września br., miały zakończyć się prace na piątym odcinku ul. Głębokiej, który wyznaczony został od ul. Stary Targ przez ul. Olszaka do cieszyńskiego rynku. Po ich zakończeniu do 27 września miały zostać sfinalizowane prace związane z montażem m.in. studzienek, włazów i oświetlenia. Dziś na stronie Urzędu Miasta pojawiła się kolejna już aktualizacja harmonogramu.

Według przedstawionego, najnowszego harmonogramu prace na wspomnianym odcinku powinny się skończyć do końca października br. Z kolei montaż małej architektury i urządzeń bezpieczeństwa ruchu ma nastąpić do 4 listopada br.

To kolejna aktualizacja harmonogramu i wydłużenie ostatecznego terminu, który początkowo wyznaczony został na koniec maja br. Przy informacji dotyczącej nowego harmonogramu nie ma informacji na temat powodów kolejnego opóźnienia w pracach na głównej ulicy w centrum Cieszyna.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama