, sobota 9 grudnia 2023
W każdy wtorek bezpłatne konsultacje
W cieszyńskim magistracie po konsultacje w sprawie dofinansowania można przyjść w każdy wtorek w godz. 9:00 – 15:00. fot: DRDodaj do Facebook

W każdy wtorek bezpłatne konsultacje

red./mat.pras.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczyna realizację programu "Czyste Powietrze". Jego odbiorcami są właściciele domów jednorodzinnych, a celem jest poprawa jakości powietrza w naszym regionie. Program obejmuje również bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Cieszyna.

Przystępując do akcji „Czyste Powietrze” można otrzymać dofinansowanie na m.in.: wymianę starych pieców na paliwa stałe oraz zakup i montaż nowych źródeł ciepła, docieplenie budynków, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, modernizację instalacji centralnego ogrzewania, instalację odnawialnych źródeł energii czy montaż wentylacji z odzyskiem ciepła.

W cieszyńskim magistracie po konsultacje w sprawie dofinansowania można przyjść w każdy wtorek w godz. 9:00 – 15:00. Bezpłatnych porad udziela specjalista, mgr inż. Maciej Mierzejewski w pokoju 217 (II piętro).

Szczegóły programu można poznać na stronie www.wfosigw.katowice.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama