, środa 1 luty 2023
Gmina Chybie: Prace idą jak burza
Centrum sportowo-rekreacyjne w Mnichu przy ulicy Wojska Polskiego nabiera kształtów. Obecnie wykonywane prace wyprzedzają założony na ten rok plan.  fot: Gmina ChybieDodaj do Facebook

Gmina Chybie: Prace idą jak burza

red./mat.pras.
Gmina Chybie: Prace idą jak burza

Budowa powinna się zakończyć najpóźniej w sierpniu 2019 roku. fot. Gmina Chybie

Centrum sportowo-rekreacyjne w Mnichu przy ulicy Wojska Polskiego nabiera kształtów. Obecnie wykonywane prace wyprzedzają założony na ten rok plan.

Plan prac na bieżący rok przewidywał tylko przebudowę napowietrznej sieci elektroenergetycznej oraz budowę budynku zaplecza sanitarno-gospodarczego wraz z wiatą. Wykonawca chcąc wykorzystać sprzyjające warunki atmosferyczne, przystąpił do wykonania dużej części kompleksu sportowego zawierającego: boisko wielofunkcyjne - będzie tam można grać w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, oraz boisko do gry w tenisa ziemnego.

Przyszłoroczne plany obejmują jeszcze budowę pumptrucku ziemnego, siłowni plenerowej, placu zabaw i ścianki wspinaczkowej, pojawi się stół do tenisa i elementy małej architektury.

Koszt całej inwestycji to nieco ponad 2 mln zł, z czego blisko 30% stanowi dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Budowa powinna się zakończyć najpóźniej w sierpniu 2019 roku.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ciekawe kiedy w stolicy powiatu wyremontują stadion :/

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama