, poniedziałek 11 grudnia 2023
Światowy Dzień Wcześniaka w Cieszynie
"Wielki mały człowiek" to hasło, które przyświecać będzie tegorocznym obchodom Światowego Dnia Wcześniaka, które odbędą się w Cieszynie, 17 listopada 2018r. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Światowy Dzień Wcześniaka w Cieszynie

red.
"Wielki mały człowiek" to hasło, które przyświecać będzie tegorocznym obchodom Światowego Dnia Wcześniaka, które odbędą się w Cieszynie, 17 listopada 2018 r., z inicjatywy Fundacji Słoneczna Kraina Dzieciom oraz Terapeutycznych Punktów Przedszkolnych Słoneczna Kraina. Obchody zawitają na cieszyński Rynek (14:00 - 15:00) i do Domu Narodowego (15:00 - 17:00).

Będzie ultrafioletowo, sensorycznie, w tanecznym rytmie , momentami głośno, chwilami wzruszająco, a przede wszystkim, z udziałem tych najważniejszych. Brawurowy występ bębniarzy, pokaz mody dziecięcej, zabawy sensoryczne dla dzieci, warsztaty chustonoszenia, występ w rytmach latino mam z dziećmi, szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dzieciom, finał konkursu "wrzuć miedziaka dla wcześniaka" oraz niesamowite laser show, to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowują Organizatorzy.

A w poniedziałek, 12 listopada na cieszyńskim Rynku w godzinach od 10 do 14, stanie specjalny Krwiobus, w którym będzie można oddać krew dla maluszków.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama