, wtorek 23 kwietnia 2024
Remont  Oddziału Pediatrycznego
Powodem przerwy w udzielaniu świadczeń jest wyłącznie konieczność przeprowadzenia prac remontowo-naprawczych V piętra w Pawilonie Łóżkowym fot: arch. GCDodaj do Facebook

Remont Oddziału Pediatrycznego

W ostatnim czasie pojawiało się wiele pytań dotyczących funkcjonowania Oddziału Pediatrycznego ZZOZ w Cieszynie. Od 3 do 25 sierpnia szpital zaprzestanie udzielania świadczeń zdrowotnych z powodu remontu oddziału. Po tym czasie wszystko ma wrócić do normy. Poniżej zamieszczamy wyjaśnienie przedstawicieli ZZOZ w Cieszynie.

Mając na uwadze kierowane do ZZOZ w Cieszynie liczne zapytania dotyczące Oddziału Pediatrycznego informujemy, iż Dyrekcja ZZOZ w Cieszynie zamierza – w okresie od 3 sierpnia do 25 sierpnia 2019 r. – zaprzestać udzielania świadczeń zdrowotnych w tym oddziale.

Powodem przerwy w udzielaniu świadczeń jest wyłącznie konieczność przeprowadzenia prac remontowo-naprawczych V piętra w Pawilonie Łóżkowym, gdzie Oddział ten się znajduje, a których nie można było wcześniej przewidzieć. Zakres prac remontowo-naprawczych sprawia, że nie mogą być wykonane w obecności hospitalizowanych w tym czasie małych pacjentów.

Wskazujemy, że ZZOZ w Cieszynie niezwłocznie podjął czynności mające na celu zachowanie ciągłości udzielania świadczeń powiadamiając o przerwie w udzielaniu świadczeń w Oddziale pediatrycznym ZZOZ w Cieszynie:
• Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej, ul. Sobieskiego 83, 43-300 Bielsko-Biała,
• Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, Aleja Jana Pawła II 7,
44-330 Jastrzębie-Zdrój,
• Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o., Szpital Miejski w Żorach,
ul. Dąbrowskiego 20, 44-240 Żory.

W przypadkach wymagających natychmiastowej pomocy personelu medycznego, mali pacjenci będą zaopatrywani w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym ZZOZ w Cieszynie.

O niespodziewanej konieczności zaprzestania w okresie od 3 sierpnia do 25 sierpnia 2019 r. udzielania świadczeń zdrowotnych w Oddziale pediatrycznym z powodu przeprowadzenia prac remontowo-naprawczych został powiadomiony Wojewoda Śląski oraz ŚOW NFZ w Katowicach.

Po wykonaniu niezbędnych prac remontowo-naprawczych, Oddział pediatryczny będzie kontynuował udzielanie pacjentom świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia szpitalnego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama