, wtorek 23 kwietnia 2024
Owocna współpraca Wisły i Jabłonkowa
Wisła i Jabłonków wspólnie realizują projekt partnerski pn. „Jabłonków – Wisła – pumptracki bez granic”. Projekt uzyskał wsparcie w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu INTERREG V-A: Czechy – Polska.  fot: UM WisłaDodaj do Facebook

Owocna współpraca Wisły i Jabłonkowa

red./mat.pras.
W Wiśle i Jabłonkowie pojawiły się dwa tory pumptruckowe. To wynik współpracy partnerskiej, której zwieńczeniem mają być Międzynarodowe Zawody Pumptruckowe. Ruszy również bezpłatna wypożyczalnia rowerów typu BMX oraz longboradów.

Wisła i Jabłonków wspólnie realizują projekt partnerski pn. „Jabłonków – Wisła – pumptracki bez granic”. Projekt uzyskał wsparcie w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu INTERREG V-A: Czechy – Polska.

Rezultatem projektu są dwa tory pumptruckowe, które stanęły w Wiśle i Jabłonkowie.
Mają być one uzupełnieniem istniejących tras rowerowych i zapewniać aktywną rozrywkę rowerzystom, rolkarzom, longboardzistom, deskorolkarzom i właścicielom hulajnóg.

Zwieńczeniem podjętych działań będą Międzynarodowe Zawody Pumptrackowe, które odbędą się w Wiśle w dniu 23 listopada 2018 r. Jak informuje Urząd Miejski w Wiśle, niebawem pojawi się więcej informacji na temat tego wydarzenia.

Od grudnia natomiast będzie można bezpłatnie wypożyczać rowery typu BMX oraz longboardy w punkcie informacji turystycznej na pl. Hoffa 3. Ta możliwość będzie jednak dostępna tylko przy sprzyjających warunkach pogodowych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama