, wtorek 23 kwietnia 2024
Udana zbiórka dla Domów Dziecka. Podziękowania dla darczyńców
. W akcję włączyło się wielu mieszkańców, za co podziękowania składają nie tylko „Lokalsi”, ale przede wszystkim przedstawiciele placówek. fot: arch. GCDodaj do Facebook

Udana zbiórka dla Domów Dziecka. Podziękowania dla darczyńców

UM
Udana zbiórka dla Domów Dziecka. Podziękowania dla darczyńców


Udana zbiórka dla Domów Dziecka. Podziękowania dla darczyńców

Fundacja „Lokalsi” zorganizowała przedświąteczną zbiórkę rzeczy dla dzieci z Domów Dziecka. W akcję włączyło się wielu mieszkańców, za co podziękowania składają nie tylko „Lokalsi”, ale przede wszystkim przedstawiciele placówek.

- Zbiórka przerosła wszelkie nasze oczekiwania. Mieszkańcy z całego powiatu dostarczali żywność, słodycze, chemię kosmetyczną, zabawki, gry, książki itp. To pokazało, że takie akcje mają sens, a w ludziach, mimo trudnej obecnie sytuacji, nadal jest chęć niesienia pomocy tym biedniejszym. To daje sporo nadziei w to, że wspólnymi siłami można osiągnąć bardzo wiele – mówią organizatorzy akcji.

Wszystkie zebrane rzeczy trafiły do placówek :

 • Dom Dziecka w Cieszynie i Oddział w Dzięgielowie
 • Dom Dziecka w Międzyświeciu
 • "Sindbad" Rodzinny Dom Czasowego Pobytu

  - Serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc na rzecz Domów Dziecka w Powiecie Cieszyńskim. Dzięki pomocy materialnej łatwiej się zmaga z trudnościami codzienności, które towarzyszą w prowadzeniu Domu Dziecka. Taka dobroć i dar serca dają poczucie bezpieczeństwa i zapewniają wychowankom dodatkową pomoc. A pracownikom uświadamiają, że nie są w tych zmaganiach sami – mówi prezes Fundacji „ Lokalsi”.

 • Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

  Dodaj komentarz

  Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  Więcej informacji na temat formatowania

  Image CAPTCHA
  Wpisz znaki widoczne na obrazku.
  reklama
  reklama