, czwartek 25 lipca 2024
Szpital Śląski: Całkowicie wstrzymane odwiedziny
Ograniczenia odwiedzin na poszczególnych oddziałach Szpitala Śląskiego w Cieszynie postępowało od połowy listopada br.  fot: Szpital Śląski CieszynDodaj do Facebook

Szpital Śląski: Całkowicie wstrzymane odwiedziny

REDAKCJA
Od początku grudnia w Szpitalu Śląskim w Cieszynie obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin pacjentów. Zaostrzone zasady mają związek z ze wzrostem zagrożenia epidemicznego związanego z rozprzestrzenianiem się zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Ograniczenia odwiedzin na poszczególnych oddziałach Szpitala Śląskiego w Cieszynie postępowało od połowy listopada br. Początkowo zakazem odwiedzin objęte zostały oddziały wewnętrzny, geriatryczny, chirurgi ogólnej i chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz oddział dermatologiczny. Decyzją dyrekcji cieszyńskiego szpitala od 2 grudnia do odwołania obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin pacjentów.

Według danych z 7 grudnia, w całym kraju zakażonych było 19 366 osób, z czego 504 przypadków skończyło się śmiercią (172 przypadków wyłącznie z powodu COVID-19 oraz 332 przypadków z powodu chorób współistniejących wraz z COVID-19). Z 19 366 osób zakażonych koronawirusem, 92 pochodziło z powiatu cieszyńskiego. Trzy osoby zmarły. Według wtorkowych danych 3251 osób na terenie powiatu cieszyńskiego objętych zostało kwarantanną.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama