, poniedziałek 20 maja 2024
Powiat Cieszyński: Do kiedy intensywne opady śniegu?
W ramach ostrzeżenia prognozuje się wystąpienie opadów powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 20 cm do 30 cm.  fot: PSRDodaj do Facebook

Powiat Cieszyński: Do kiedy intensywne opady śniegu?

ŁP
IMGW-PiB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące intensywnych opadów śniegu, które swym zasięgiem obejmuje m.in. powiat cieszyński. W ramach ostrzeżenia prognozuje się wystąpienie opadów powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 20 cm do 30 cm.

Ostrzeżenie wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy obowiązuje od środy, 15 kwietnia od godz. 12:00 do czwartku, 15 kwietnia do godz. 18:00. W tym czasie prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej miejscami wynieść może do 20 cm, a w rejonach położonych powyżej 600 m n.p.m. nawet do 30 cm.

Aktualizacja z dnia 16 kwietnia:

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach śniegu. Obowiązuje ono od godz. 6:00 dnia 16.04.2021 do godz. 6:00 dnia 17.04.2021 r. na obszarze miast i powiatów: bielski, Bielsko-Biała, cieszyński i żywiecki. Prognozowane są opady śniegu powodujące miejscami w obszarach położonych powyżej 500 m n.p.m. przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm do 15 cm.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama