, niedziela 21 kwietnia 2024
Cieszyn: Nie żyje 4-miesięczny chłopiec zakażony koronawirusem
3 listopada w Powiecie Cieszyńskim poinformowano o 7 zgonach z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Wśród zmarłych jest 4- miesięczny chłopiec z Cieszyna.  fot: pixabay.plDodaj do Facebook

Cieszyn: Nie żyje 4-miesięczny chłopiec zakażony koronawirusem

REDAKCJA/MAT. PRAS.
3 listopada w Powiecie Cieszyńskim poinformowano o 7 zgonach z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Wśród zmarłych jest 4-miesięczny chłopiec z Cieszyna. To najmłodsza jak dotąd ofiara koronawirusa w Polsce. Z informacji wynika, że chłopiec obciążony był chorobami współistniejącymi, w tym poważną wadą serca.

W komunikacie dotyczącym śmiertelnych przypadków koronawirusa w województwie śląskim pojawiła się informacja o zgonie 4-miesięcznego chłopca z powiatu cieszyńskiego, który zmarł w szpitalu w Katowicach. Wśród najmłodszych śmiertelnych przypadków w Polsce do tej byli: 18-letnia kobieta z Radomia i 18-letni mężczyzna z Kędzierzyna-Koźla.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama