, sobota 18 maja 2024
Nagrody i wyróżnienia dla sportowców powiatu
Jednym z wyróżnionych został Kajetan Kajetanowicz.  fot: FJDDodaj do Facebook

Nagrody i wyróżnienia dla sportowców powiatu

FJD
Uroczyste wręczanie nagród i wyróżnień dla sportowców powiatu cieszyńskiego odbyło się w sali sesyjnej starostwa w dniu 21.09.2017.

Sportowcy naszego powiatu, którzy w roku 2016 osiągnęli znaczące sukcesy na arenie krajowej oraz poza jej granicami otrzymali nagrody finansowe oraz szereg wyróżnień. Na wstępie Starosta Powiatu Cieszyńskiego Janusz Król pogratulował wszystkim zgromadzonym sportowcom dobrych wyników w uprawianych przez z nich dyscyplinach sportu, wyrażając jednocześnie nadzieję, że w następnych latach będą one jeszcze lepsze. - Wszystkim państwu życzę sił i dalszej determinacji w dążeniu do jak najlepszych wyników i jednocześnie gratuluję także szkołom, które we współzawodnictwie sportowym w ubiegłym roku osiągnęły wysokie wyniki - zaznaczył Starosta Janusz Król. Gratulacje odebrali między innymi dyrektorzy wyróżnionych szkół, a także gospodarze gmin, które zwyciężyły we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2016/17.

W gronie nagrodzonych znaleźli się: Małgorzata Błaszczyk- ju-jitsu, Katarzyna Wąsek-narciarstwo alpejskie, Dominik Bury-biegi narciarskie, Janusz Rokicki-pchnięcie kulą, Kajetan Kajetanowicz-rajdy samochodowe, Mateusz Malina-pływanie. Natomiast wyróżnieniami objętych zostało dalszych dwudziestu pięciu sportowców w różnych dziedzinach sportu. Do gratulacji przyłączył się także Przewodniczący Rady Powiatu Ludwig Kuboszek oraz Przewodnicząca Komisji Kultury,Sportu i Promocji Powiatu Łucja Michałek.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama