, niedziela 23 czerwca 2024
Sportowy Cieszyn online
Od wtorku (19.09) Cieszyn może pochwalić się nową stroną internetową, na której użytkownicy będą mogli sprawdzić najbliższe wydarzenia sportowe w mieście, przeczytać najnowsze relacje czy obejrzeć lokalnych sportowców w galerii zdjęć.  fot: PixabayDodaj do Facebook

Sportowy Cieszyn online

DR
Od wtorku (19.09) Cieszyn może pochwalić się nową stroną internetową, na której użytkownicy będą mogli sprawdzić najbliższe wydarzenia sportowe w mieście, przeczytać najnowsze relacje czy obejrzeć lokalnych sportowców w galerii zdjęć. Ale to nie wszystko!

-Podstawowym celem powstania tej strony jest pokazanie tego, co w zakresie sportu tu w Cieszynie się dzieje - mówił podczas pierwszej prezentacji strony Naczelnik Wydziału Sportu w Cieszynie Cezary Cieńciała.

Po otwarciu strony www.sport.cieszyn.pl widzimy czytelny i barwny layout. Na początku pojawia się kalendarz najbliższych wydarzeń, poniżej aktualności, a następnie galerie zdjęć. Strona zawiera również kilka innych ciekawych rzeczy. Jedną z nich jest historia cieszyńskiego sportu uzupełniona o fotografie z dawnych lat. W menu możemy znaleźć również zakładkę poświąconą cieszyńskim sportowcom. W tym gronie znajdziemy również olimpijczyków, takich jak Mateusz i Michał Ligoccy czy Paulina Ligocka-Andrzejewska. Na stronie została także zaprezentowana działalność cieszyńskich klubów sportowych. Tutaj pojawia się gratka dla fanów piłki nożnej, którzy teraz mogą w jednym miejscu śledzić wyniki spotkań i tabele lokalnych rozgrywek. Co ważne, w tworzeniu strony może uczestniczyć nawet każdy z nas. Kluby sportowe, mieszkańcy, a także osoby związane ze sportem mogą przesyłać informacje związane z historią sportu, ludzi, którzy tworzą tą historię, a także zdjęcia czy filmy z wydarzeń sportowych.

Gościem podczas prezentacji nowej strony internetowej był trzykrotny olimpijczyk Mateusz Ligocki, który reprezentuje nasz kraj podczas najważniejszych imprez snowboardowych. - Strona bardzo mi się podoba. Przyznam się, że miałem już wgląd w tak zwaną wersję beta, która była praktycznie ukończona. Brakowało czegoś takiego. Z tego co wiem jest to fenomen na skalę ogólnopolską. Będę częstym gościem tej strony, będę wchodził na różne dyscypliny, trzymał kciuki, dowiadywał się o naszych rodzimych sportowcach i myślę, że znajdzie się tam też sporo dobrych informacji o cieszyńskich snowboardzistach - mówił po prezentacji Mateusz Ligocki.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Nie wiem dla kogo jest ta strona,ale na pewno nie dla starszych osób.Z Internetu korzystam od wielu lat i po raz pierwszy zdarzyło mi się,że nie mogę znaleźć prostych informacji np.harmonogramu ślizgawek itp.Ten co układał tą stronę chyba żyje w jakimś innym wirtualnym świecie i nie nadaje się do współpracy z normalnymi ludźmi. Oczekuję jako obywatel Cieszyna na dobrą zmianę. DD

Strona jest zła, przeładowana, już w tym momencie archaiczna, nie przystająca do obecnych trendów w projektowaniu stron internetowych.
Widać, że zamawiana przez amatorów i stworzona jak zwykle przez optimal -- nauczcie się robić dobre strony bo nikt nie będzie chciał z tego korzystać, a i tak wszystko siedzi na fejsie teraz więc lepiej i ten swój profil poprawcie bo sie tam nic nie dzieje....

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama