, niedziela 26 maja 2024
Kolejna rekrutacja do Pretorians Skoczów
Drużyna Pretorians Skoczów po raz kolejny prowadzi nabór nowych zawodników i ciągle się rozwija. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Kolejna rekrutacja do Pretorians Skoczów

Chłopcze, mężczyzno, kobieto, obserwatorze. Jeśli znasz kogoś, kto chciałby, a może jeszcze o tym nie wie, wstąpić do drużyny Pretorians Skoczów, przekaż dalej informacje o naborze nowych zawodników. Ktokolwiek ma ochotę poznać tajniki futbolu amerykańskiego, powinien pojawić się 8 i 11 stycznia w Zespole Szkół Zawodowych w Skoczowie.

Mocne treningi, rywalizacja, przeżycie przygody swojego życia, odnalezienie w sobie nowej pasji, osiągnięcie satysfakcji, to tylko niektóre z zalet, jakie oferuje futbol amerykański.

W Polsce nieustannie powiększa się grono sympatyków tej nowatorskiej dyscypliny sportu. Coraz więcej kibiców przyjeżdża dopingować swoje ulubione futbolowe drużyny. Co więcej, coraz więcej mężczyzn, ale i kobiet, zaczyna zakładać swoje drużyny. Popularyzując tym samym futbolową gorączkę, którą obserwujemy w kraju.

Drużyna Pretorians Skoczów po raz kolejny prowadzi nabór nowych zawodników i ciągle się rozwija. Dzisiaj zespół liczy 25 osób, ma na swoim koncie trzecie miejsce w Turnieju Grupy Południowej, a nowy sezon rozpocznie w drugiej lidze. Rozgrywki PLFA II zostaną zainaugurowane w dniach 20-21 kwietnia.

Podczas otwartego treningu rekrutowani będą nowi zawodnicy chcący zasilić szeregi Pretorians Skoczów. Rekrutacja odbędzie się 8 i 11 stycznia o godz. 18.00, w szkole "Bajerki" w Skoczowie. Poza tym, każdy z zawodników z chęcią odpowie na pytania dotyczące futbolu.

Pretorians Skoczów mają także swoją drużynę cheerleaderek. Dziewczyny z Pretorians Cheerleaders także rekrutować będą nowe osoby do swojego zespołu. Spotkanie odbędzie się 12 stycznia o godz. 16.00 w sali KP Beskid Skoczów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama