, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Cieszyn: Rusza lodowisko, które czynne będzie 7 dni w tygodniu
W tym sezonie lodowisko mieszczące się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków przy ul. Sportowej 1 w Cieszynie otwierane będzie o godz. 8:00 (oprócz niedziel), a ostatnia możliwość wejścia na lodową taflę pojawi się o godz. 19:00 (z wyłączeniem dni, kiedy na wieczorne zajęcia lodowisko rezerwują kluby sportowe).  fot: MOSiR CieszynDodaj do Facebook

Cieszyn: Rusza lodowisko, które czynne będzie 7 dni w tygodniu

REDAKCJA
W piątek, 8 października rusza kolejny sezon na cieszyńskim lodowisku. Ślizgawka dostępna będzie siedem dni w tygodniu, zgodnie z harmonogramem, który uwzględnia także zajęcia klubów sportowych.

W tym sezonie lodowisko mieszczące się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków przy ul. Sportowej 1 w Cieszynie otwierane będzie o godz. 8:00 (oprócz niedziel), a ostatnia możliwość wejścia na lodową taflę pojawi się o godz. 19:00 (z wyłączeniem dni, kiedy na wieczorne zajęcia lodowisko rezerwują kluby sportowe).

W tygodniu jednorazowy bilet wstępu kosztuje odpowiednio: 6 zł za godzinę (bilet normalny), 4 zł za godzinę (bilet ulgowy) oraz 3 zł za godzinę (szkolne grupy z cieszyńskich szkół ponadpodstawowych - minimum 10 osób). Można także skorzystać z zakupy karnetu na 10 godzinnych wejść. Koszt takiego karnetu wynosi 50 zł (normalny) oraz 30 zł (ulgowy). W weekendy jednorazowy bilet wstępu na ślizgawkę kosztuje: 8 zł za godzinę (normalny), 5 zł za godzinę (ulgowy).

Na terenie lodowiska istnieje także możliwość wypożyczenia łyżew, kasku, sprzętu do nauki jazdy na łyżwach, jak również skorzystania z usługi ostrzenia łyżew.

Dla kogo zniżki?

Pierwszą grupą uprawnioną do 50% zniżki są posiadacze Cieszyńskiej Karty Dużej Rodziny. Z kolei z biletów ulgowych skorzystać mogą dzieci do lat 7; uczniowie szkół: podstawowych, dziennych szkół ponadpodstawowych i dziennych szkół policealnych na podstawie ważnej legitymacji szkolnej; studenci studiów dziennych do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji studenckiej; emeryci i renciści na podstawie stosownych dokumentów; posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora; posiadacze tytułu Cieszyńskiego Olimpijczyka; osoby niepełnosprawne na podstawie stosownego dokumentu.

Harmonogram oraz regulamin korzystania ze ślizgawek na październik dostępny jest tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama