, sobota 13 sierpnia 2022
Błachowicz podpisał kontrakt z UFC - największą organizacją MMA na świecie
Pochodzący z Cieszyna zawodnik stał się tym samym piątym Polakiem zakontraktowanym przez Ultimate Fighting Championship. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Błachowicz podpisał kontrakt z UFC - największą organizacją MMA na świecie

SM
- Znacie już newsa? Tak, podpisałem kontrakt z UFC! - potwierdził na jednym z portali społecznościowych Jan Błachowicz od 2011 roku międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej. Pochodzący z Cieszyna zawodnik stał się tym samym piątym Polakiem zakontraktowanym przez Ultimate Fighting Championship.

- UFC to marzenie każdego zawodnika. To liga mistrzów. Dzięki KSW miałem okazje mierzyć się z zawodnikami po UFC. Skoro oni tam walczyli, a ja ich pokonałem, to wiedziałem, że dam sobie radę, że muszę dążyć aby się tam znaleźć i spełnić swoje marzenie. I co? Teraz ja będę w UFC, bo te kartki papieru, które trzymam, to nic innego jak podpisany przeze mnie i Dana White oraz innych ważnych ludzi kontrakt. Kolejna walka po zaleczeniu kolana już w oktagonie w UFC - powiedział Błachowicz.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama