, czwartek 29 luty 2024
Od 30 marca Wydział Komunikacji ponownie otwarty
Od wtorku 30.03.2021 r. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie wznawia bezpośrednią obsługę Klientów. fot: arch.GCDodaj do Facebook

Od 30 marca Wydział Komunikacji ponownie otwarty

red.mat.pras.
Od 30 marca Wydział Komunikacji ponownie otwarty

Do odwołania wyłączono z użytku poczekalnię wydziału.

Od wtorku, 30 marca Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie wznawia bezpośrednią obsługę klientów. Do odwołania wyłączona będzie jednak poczekalnia wydziału, co ma na celu zapobiec tworzeniu się skupisk osób oczekujących na załatwienie sprawy

- W związku z powyższym wprowadzamy następujące zmiany organizacyjne, które dostosowaliśmy do aktualnie panującej w naszym kraju sytuacji pandemicznej. Będziemy obsługiwali wyłącznie osoby legitymujące się potwierdzeniem rezerwacji terminu. Można tego dokonać na dwa sposoby - internetowo lub telefonicznie pod numerem 33 47 09 500. Do odwołania wyłączyliśmy z używania poczekalnię wydziału, ponieważ chcemy zapobiec tworzeniu się skupiska oczekujących na załatwienie sprawy.- mówi Sylwia Pieczonka, rzeczniczka Starosty Cieszyńskiego.

- Każdy klient po rozpatrzeniu sprawy zostanie powiadomiony telefonicznie przez pracowników wydziału o możliwości odbioru dokumentów, dlatego prosimy wszystkich zainteresowanych o podanie numeru kontaktowego we wniosku. Wszystkich, niezależnie od charakteru załatwianej sprawy, prosimy również o zastosowanie się do wskazówek osoby pilnującej porządku przy wejściu do budynku, co realnie przełoży się na sprawniejszą obsługę- podsumowuje rzeczniczka.

Gdzie można znaleźć formularze wniosków?

Wszystkie potrzebne dokumenty można wypełnić wcześniej przed planowaną wizytą w Wydziale Komunikacji! Przypominamy, że informacje dotyczące sposobów załatwiania spraw należących do właściwości Wydziału znajdują się na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

- Wszystkie osoby, których rezerwacja wizyty nie doszła do skutku ze względu na czasowe zamknięcie Wydziału Komunikacji, są informowane drogą telefoniczną przez naszych pracowników o dostępności nowego terminu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i jednocześnie dziękujemy wszystkim zainteresowanym za wyrozumiałość - przekonuje Pieczonka.

Informacje, w jaki sposób można załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji w czasie panującej pandemii koronawirusa SARS-CoV2 można znaleźć: TUTAJ
.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama