, piątek 14 czerwca 2024
Potrzebny nowy piec do wypalania ceramiki
Piec, który służył przez kilkanaście lat zepsuł się, a środki stowarzyszenia wystarczają jedynie na bieżącą działalność. fot: pomagam.pl/Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "Być Razem"Dodaj do Facebook

Potrzebny nowy piec do wypalania ceramiki

KT
Trwa zbiórka pieniędzy na nowy piec do wypalania ceramiki. Jest on niezbędny podczas bezpłatnych zajęć dla dzieci, prowadzonych w pracowni artystycznej Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej „Być Razem”. Piec, który służył przez kilkanaście lat zepsuł się, a środki stowarzyszenia wystarczają jedynie na bieżącą działalność.

Ceramika to jeden z najpopularniejszych warsztatów artystycznych prowadzonych przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Być Razem” w Cieszynie. Prowadzone od kilkunastu lat zajęcia cieszą się ogromną popularnością. Są całkowicie darmowe i odbywają się w czwartki od godz. 16:00 do 19:00. Przeznaczone są, zarówno dla dzieci, jak i całych rodzin. Są niezwykle kreatywne. Praca z gliną rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, wspiera małą motorykę, jest relaksem i terapią.

- Bardzo chcemy, aby dzieci mogły wypalać swoje prace i cieszyć się efektem swojej twórczości. Środki jakimi dysponujemy jako Stowarzyszenie wystarczają jedynie na bieżącą działalność placówek. Potrzebujemy więc pomocy, aby w dalszym ciągu realizować marzenia i pasje uczestników pracowni ceramicznej – piszą organizatorzy zbiórki.

Zbiórkę pieniędzy na nowy piec do wypalania ceramiki można znaleźć, klikając TUTAJ.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Szeroki uśmiech do burmistrzyni powinien pomóc.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama