, niedziela 23 czerwca 2024
Waldemar Malicki w Teatrze Mickiewicza.
Waldemar Malicki w cieszyńskim teatrze. fot: mat.prasDodaj do Facebook

Waldemar Malicki w Teatrze Mickiewicza.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Waldemar Malicki - pianista łączący kunsztownie muzykę poważną z humorem wystąpi 18 maja o godz. 20.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Tym razem z programem „Klasyka po bandzie”. 

 Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Podczas pełnego pozytywnej energii koncertowego show w reżyserii Jacka Kęcika wystąpi obok charyzmatycznego wirtuoza formacja w składzie: Małgorzata Krzyżanowicz – wiolonczela, Anita Rywalska – sopran, Marcin Pomykała – tenor.
„Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie” to nie tylko oszałamiająca muzyka ale i rozbrajające żarty „tu i teraz”. Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.
„Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie”, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.
Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć! 

Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie


18 maja 2019 roku, godz. 20:00 (sobota)


Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, Plac Teatralny 1, Cieszyn 

Bilety można kupić w kasie teatru lub na
https://kulturairozrywka.pl/cieszyn-waldemar-malicki-klasyka-po-bandzie/...

Kontakt w sprawie zamówień grupowych:
tel. 77 441 05 33
e-mail bilety@eskander.pl  

UWAGA!
Chcielibyśmy w drodze konkursu wręczyć naszym Czytelnikom dwa podwójne zaproszenie na koncert „Waldemar Malicki – klasyka po bandzie”.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się wiolonczelistka koncertująca z Waldemarem Malickim? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl, wpisując w tytule: KONKURS WALDEMAR MALICKI. W mailu należy podać imię, nazwisko i numer telefonu, pod który skontaktujemy się w przypadku wygranej.
Zwycięzcę wylosujemy w piątek 15 lutego b.r.!

ROZWIĄZANIE KONKURSU! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Spośród nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosowaliśmy dwie. Wiolonczelistka koncertująca z Waldemarem Malickim to Małgorzata Krzyżanowicz. Dwa podwójne zaproszenia na majowy koncert trafiły do Pani Barbary z Ustronia i Pana Rafała z Cieszyna. Gratulujemy i życzymy miłych wrażeń. 

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama