, czwartek 20 czerwca 2024
Zbliża się pierwsza edycja festiwalu Local Secret
Pierwsza edycja festiwalu Local Secret odbędzie się w sobotę, 3 lipca na terenie Browaru Zamkowego Cieszyn. Bilety do kupienia na stronie localsecret.pl.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Zbliża się pierwsza edycja festiwalu Local Secret

ŁP
W najbliższą sobotę, 3 lipca przestrzeń Browaru Zamkowego w Cieszynie zabrzmi magicznymi, różnorodnymi dźwiękami. Stanie się tak za sprawą pierwszej edycji festiwalu Local Secret, w programie którego znajdą się m.in. koncerty, warsztaty artystyczne oraz specjalna strefa dla dzieci.

Podczas sobotniej imprezy zaplanowano koncerty zespołów: 8 lat w Tybecie, Sskjegg, Free Air, Iksy, The Kroach, Rocker Soul oraz Opozycja. Koncerty to jednak nie jedyna atrakcja tego lipcowego dnia, oprócz nich na Browarze Zamkowym Cieszyn pojawią się również warsztaty, w tym warsztaty dla dzieci, którym atrakcji zapewnią wykwalifikowane animatorki, znajdziemy tam także stoiska i wystawy artystów, nie zabraknie oczywiście dobrze zaopatrzonej strefy gastronomicznej.

- Po koncertach wieczór przejmą DJ PaSiak&DJ Johny, którzy nie raz porywali cieszyniaków do tańca. Tym razem dostarczą nam rozrywki na tak zwanym fluorescencyjnym akcie nocnym, gdzie główną atrakcją - poza pobudzającymi do tańca rytmami - będą pomalowane twarze i ciała uczestników imprezy, które pozwolą każdemu rozbłysnąć, dzięki specjalnej lampie UV umieszczonej w strefie aktu nocnego - wyjaśniają organizatorzy festiwalu Lokal Secret.

Aktualności na temat imprezy znajdziecie na profilu oraz wydarzeniu Local Secret w portalu społecznościowym facebook.com. Tam też znajdują się informacje na temat biletów, które stacjonarnie można nabyć m.in. w Gentlemen Barber Shop, DR KONOP, Pizzerii Toscana oraz pracowni Złotnictwo Pieczonka oraz internetowo przez stronę localsecret.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama