, niedziela 23 czerwca 2024
Za nami premiera Sceny Polskiej on-line. Zobacz nagranie!
Najnowsze przedstawienie z repertuaru Sceny Polskiej w reżyserii i scenografii Adama Sroki dostępne jest bezpłatnie do 5 lutego. fot: tdivadlo.czDodaj do Facebook

Za nami premiera Sceny Polskiej on-line. Zobacz nagranie!

MM
W minioną sobotę Scena Polska Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie wystawiła premierę komedii Michała Bałuckiego "Dom otwarty!". W związku z aktualną sytuacją epidemiczną premiera spektaklu odbyła się w internecie na kanale teatru w serwisie youtube.com, dając widzom namiastkę uczestnictwa w prawdziwym spektaklu. Do 5 lutego można oglądać popremierową odsłonę przedstawienia, odbywając tym samym półtoragodzinną wirtualną wizytę w teatrze.

Najnowsze przedstawienie z repertuaru Sceny Polskiej w reżyserii i scenografii Adama Sroki dostępne jest bezpłatnie do 5 lutego. W spektaklu wystąpili: Dariusz Waraksa, Karol Suszka, Joanna Litwin, Dagmar Foniok, Natalia Ciszewska, Lidia Chrzanówna, Zbyšek Radek, Anna Paprzyca, Kamil Mularz, Małgorzata Pikus, Grzegorz Widera, Łukasz Kaczmarek, Tomasz Kłaptocz, Marcin Kaleta, Barbara Szotek-Stonawski oraz Bogdan Kokotek.

Nagranie z premiery spektaklu "Dom Otwarty!" w reżyserii i scenografii Adama Sroki:

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama