, czwartek 11 sierpnia 2022
Odsłuchaj koncert, wesprzyj Tramwaj Cafe!
Do końca stycznia prowadzona jest zbiórka, z której środki przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów organizacji koncertu obejmujących m.in. wynajem sprzętu, organizację streamingu, wynagrodzenie przewidziane dla członków zespołu oraz ekipy technicznej, realizatorów dźwięku i oświetlenia a przede wszystkim wsparcie działalności kawiarni Tramwaj Cafe.  fot: Hanna Sokółska / Hanmade Hanna SokólskaDodaj do Facebook

Odsłuchaj koncert, wesprzyj Tramwaj Cafe!

MM
Odsłuchaj koncert, wesprzyj Tramwaj Cafe!

fot. Hanna Sokółska


Odsłuchaj koncert, wesprzyj Tramwaj Cafe!

fot. Hanna Sokółska


Odsłuchaj koncert, wesprzyj Tramwaj Cafe!

fot. Hanna Sokółska


Odsłuchaj koncert, wesprzyj Tramwaj Cafe!

fot. Hanna Sokółska

To był koncert inny, niż te które dotychczas odbywały się w wagonie cesarskim cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe. - Chcieliśmy odczarować branżę koncertową, która podobnie jak gastronomia czeka na „odmrożenie” - komentują organizatorzy koncertu i zapraszają do odsłuchania, a także obejrzenia zapisu koncertu zespołu Klamka, który w miniony czwartek nadawany był na żywo z Tramwaj Cafe. To także ostatni dzwonek, by zasilić zbiórkę, która od początku towarzyszyła przygotowaniom do koncertu. Jej zakończenie przewidziane zostało w najbliższą niedzielę, 31 stycznia.

Streamingowany online koncert odbył się dzięki wsparciu fanów zespołu Klamka, a także klientów i sympatyków Tramwaj Cafe, którzy od początku grudnia zachęcani byli do uzupełniania wirtualnego kapelusza znajdującego się w serwisie zrzutka.pl. Od początku było bowiem jasne, że koncert ma charakter wydarzenia wspierającego artystów oraz pracowników zajmujących się organizacją koncertów, a także kawiarni Tramwaj Cafe, czyli tych wszystkich, którzy w czasach obowiązywania ograniczeń pozbawieni są możliwości zarabiania.

Ponad godzinny koncert pozwolił na chwilę normalności i uwolnienie pozytywnej energii. Mamy nadzieję, że będzie to też dobra wróżba na nadchodzące tygodnie, które mamy nadzieję, że przyniosą ze sobą poprawę sytuacji epidemicznej, a co za tym idzie wznowienie działalności naszej kawiarni oraz możliwość organizacji koncertów z udziałem publiczności - komentują organizatorzy koncertu.

Poniżej publikujemy zapis z koncertu, który opublikowany został w serwisie youtube.com. Równoczesny streaming koncertu prowadzony był także na naszym profilu w portalu społecznościowym Facebook.com. Przypominamy także, że do końca stycznia prowadzona jest zbiórka, z której środki przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów organizacji koncertu obejmujących m.in. wynajem sprzętu, organizację streamingu, wynagrodzenie przewidziane dla członków zespołu oraz ekipy technicznej, realizatorów dźwięku i oświetlenia a przede wszystkim wsparcie działalności kawiarni Tramwaj Cafe. W momencie publikacji artykułu na koncie zbiórki znajdowało 85% założonej przez organizatorów koncertu kwoty.

Wirtualny kapelusz dostępny jest >> tutaj <<.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama