, czwartek 29 września 2022
Wietrzenie magazynu, czyli kiermasz używanej książki!
W piątek, 20 września w godzinach od 10.00 - 18.00 odbędzie się kiermasz używanej książki.  fot: biblioteka.cieszyn.plDodaj do Facebook

Wietrzenie magazynu, czyli kiermasz używanej książki!

IWONA WŁODARCZYK / MM
Kilka razy w roku pracownicy cieszyńskiej Biblioteki Miejskiej organizują kiermasz książki używanej, podczas którego zainteresowani kupnem książek miłośnicy czytania mają niepowtarzalną okazję nabycia ich w przystępnej cenie. Kolejna taka okazja nadarzy się już wkrótce!

Jak twierdzi Izabela Kula - dyrektorka Biblioteki Miejskiej w Cieszynie, kiermasze używanej książki zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem antykwariuszy, bibliofilów i miłośników literatury, a na pytanie o datę kolejnego kiermaszu odpowiada: - Tradycyjnie podczas cieszyńskiego festiwalu sztuki ludowej "Skarby z cieszyńskiej trówły" w dniu 20 września w godzinach od 10.00 - 18.00 odbędzie się kiermasz używanej książki. Zainteresowanych zapraszamy na tzw. "wietrzenie magazynu", który zlokalizowany jest na parterze budynku – informuje Izabela Kula.

Skąd pochodzą książki, które wystawione zostaną do sprzedaży podczas kiermaszu? - Książki, które sprzedawane będą na kiermaszu pochodzą głównie z darów mieszkańców Cieszyna, w tym również naszych czytelników. Środki z ich sprzedaży przeznaczymy na zakup nowości dla czytelników Biblioteki Miejskiej - dodaje dyrektorka biblioteki, która serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych w najbliższy piątek w gościnne progi Biblioteki Miejskiej w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama