, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Fundacja Łatka zaprasza na charytatywny, przepremierowy seans filmu „(Nie)znajomi"
W filmie występują gwiazdy polskiego filmu takie jak:Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. fot: Jarosław SosińskiDodaj do Facebook

Fundacja Łatka zaprasza na charytatywny, przepremierowy seans filmu „(Nie)znajomi"

MARTIN MIKLUSIK
Fundacja Łatka zaprasza na charytatywny, przepremierowy seans filmu „(Nie)znajomi"

Film „(Nie)znajomi” wyświetlony zostanie w czwartek, 19 września o godz. 16:00, 18:00 i 20:00. Bilety będą do nabycia w kasie kina Piast, w dniu seansu. fot. mat. pras.

Zbliża się kolejna okazja, podczas której można będzie wesprzeć działania statutowe fundacji Łatka. Po charytatywnym spektaklu z udziałem Krzysztofa Materny i Olgi Bołądź, przyszedł czas na przedpremierowy seans filmu „(Nie)znajomi”.

W czwartek, 19 września odbędą się trzy charytatywne projekcje filmowe, podczas których przedpremierowo zaprezentowany zostanie najnowszy film Tadeusza Śliwy pt. „(Nie)znajomi”. Film jest polską adaptacją głośnej i niezwykle popularnej włoskiej produkcji z 2016 roku zatytułowanej „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

„(Nie)znajomi”, to opowieść o grupie przyjaciół, którzy w trakcie wspólnej kolacji decydują się zagrać w pozornie niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą odczytywać na głos wiadomości przychodzące na ich telefony, a przychodzące rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak można się spodziewać, ten z pozoru przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie występują gwiazdy polskiego filmu takie jak:Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Co ciekawe, film „(Nie)znajomi” zostanie wyświetlony w Cieszynie przedpremierowo, a środki ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na budowę szkoły dla 85 dzieci z wioski Muong Mahaxay w Laosie. - W ubiegłym roku udało się nam przeprowadzić remont dachu na dwóch budynkach szkoły. Niestety, jeden z budynków zbity był z mat wykonanych z suszonych roślin i nadal bardziej przypominał szopę niż gmach szkolny. Wierząc, że edukacja jest jedyną szansą na przerwanie kręgu biedy, podczas tegorocznego pobytu wybudowaliśmy nową, murowaną szkołę. Budynek służy dwóm klasom - wyjaśniają przedstawiciele fundacji Łatka.

Charytatywny, przedpremierowy seans filmu „(Nie)znajomi” odbędzie się w czwartek, 19 września o godz. 16:00, 18:00 i 20:00. Bilety będą do nabycia w kasie kina Piast, w dniu seansu. Ogólnopolska premiera filmu zaplanowana została na 27 września.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama